موضوعات داغ

پیش فروش لاماری ایما بزودی آغاز می شود، محدوده قیمتی لاماری چیست؟

عکس مطلب اول

اواخر سال گذشته بود که آرین پارس موتور کراس اوور جدیدی به نام لاماری ایما را رونمایی کرد. خودروی کراس اوور جمع و جوری که طراحی بسیار متفاوت و خطوط منحنی زیبای روی بدنه توانست نظر بسیاری را بسوی خود جلب کند و بی شک لاماری ایما خود را متفاوت از خودروهای هم رده ای خود لااقل از نظر زبان طراحی معرفی کرد. از نظر قوای محرکه نیز لاماری ایما با توان 195 اسب بخار و گیربکس 7 سرعته دوکلاچه خط و نشان سنگینی برای دیگر خودروهای رقیب هم وطنی خود در بازار کشید. بعد از آن تبلیغات گسترده محیطی و به رخ کشیدن زوایای مختلف خودرو با رنگ سبز خاصی کماکان شرایط را برای این کراس اوور جدید داغ نگه داشت اما کماکان خبری از شروع پیش فروش نشد.

در نهایت شنیده ها حاکی از آن است که بالاخره پیش فروش این خودرو قرار است هفته آتی آغاز شود و طبق شایعات بنا است که قیمتی فراتر از 1 میلیارد تومان برای لاماری ایما در نظر گرفته شود. این در حالی است که در زمان رونمایی از لاماری ایما و یا در حین تست های اولیه در پیست آزادی، محدوده قیمتی زیر 1 میلیارد تومان توسط مسئولین این شرکت اعلام شده بود. بی شک با توجه به عطش بالایی که در بازار خودروی همواره تشنه داخلی وجود دارد، فروش لاماری با هر قیمتی با استقبال مواجه می شود و به سرعت بعد از آن شاهد عرضه در بازار آزاد با قیمت های بالاتر خواهیم بود، روندی که در بعضی از خودروهای چینی نیز در ماه های پایانی سال گذشته مشاهده کردیم که با وجود اعلام قیمت های نجومی، باز هم تعداد فروش قابل توجهی برای آن ها ثبت شد. اما شاید اگر خود را به عنوان مصرف کننده نهایی بگذارید که قصد دارد از این محصول استفاده کند، پرداخت مبلغی کمتر از سقف 1 میلیارد تومان می تواند احساس بهتری را منتقل کند و رضایت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت قیمت لاماری ایما در چه رنج قیمتی خواهد بود. اگر قیمت لاماری ایما فراتر از 1 میلیارد تومان باشد، باید خود را برای رقابت سختی با کراس اوور های هم وطنی خود آماده کند اما اگر بتواند قیمت نهایی را زیر 1 میلیارد تومان اعلام کند، با توجه به شرایط قیمتی در بازار به راحتی می تواند فروش مورد نظر خود را در طول یک سال تضمین کند.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/2/2
هوالخالق قادرمتعال والرئوف؛ درحدقیمتی فیدلیتی ودیگنیتی(٧٠٠تا٨٠٠میلیون) باشدموردجلب اعتمادعمومی واستقبال مردمی خواهدشد.
1401/2/4
نهایت۸۷۰شاید باشه