قیمت لاماری ایما از سوی آرین موتور مشخص شد

بنابر اعلام شرکت آرین پارس موتور، قیمت لاماری ایما معادل 989 میلیون تومان خواهد بود. امروز نخستین دستگاه از خودروهای لاماری ایما موفق به دریافت پلاک ملی ایران شد و شرکت سازنده نیز قیمت تمام شده خودرو را به این شرح اعلام کرد. در صورت اعلام شرایط فروش لاماری ایما، این شرایط از طریق خودروبانک به اطلاع شما خواهد رسید.

لاماری ایما یکی از کراس‌اوورهای تازه وارد بازار ایران است که توسط شرکت آرین پارس موتور به تولید می‌رسد. این شرکت پیش از این در زمینه واردات و عرضه برندهای میتسوبیشی و دی اس فعالیت داشت و بخشی دیگر از آن نیز به تولید و عرضه کامیونت‌ها و خودروهای تجاری جک اشتغال دارد. لاماری ایما که با نام اصلی دانگ فنگ T5 evo شناخته می‌شود، یک کراس‌اوور با روحیه اسپرت است که می‌تواند کراس‌اوورهای نیمه لوکس و لوکس چینی در محدوده قیمتی یک میلیارد تومان را به چالش بکشد. راندمان بالای پیشرانه و چهره جذاب دو مزیت بزرگ لاماری ایما برای مشتریان ایرانی خواهند بود، در حالی که قیمت اعلام شده برای این خودرو نیز رقابت را برای سایر کراس‌اوورهای هم‌رده دشوار می‌کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران