ایران خودرو دیزل عذرخواهی کرد؛ محصول H5 اولین کِشنده اتوماتیک کشور نیست

شرکت ایران‌خودرو دیزل در اطلاعیه‌ای ضمن پوزش از جامعه رسانه‌ای و تولیدکنندگان کِشنده اتوماتیک در کشور، به‌کار بردن عبارت اولین کِشنده اتوماتیک کشور را برای محصول H5 را خطای سهوی دانست.

ایکوپرس- اطلاعیه ایران‌خودرو دیزل به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

عنوان مراسم رونمایی و تولید کِشنده H5 ایران‌خودرو دیزل که روز چهارشنبه گذشته، هفتم اردیبهشت‌ماه برگزار شد، در خطای سهوی بر روی بنر مراسم، تولید اولین کِشنده اتوماتیک کشور قید شده بود، در حالی‌که نسخه اولیه مورد تایید اولین کِشنده اتوماتیک ایران خودرو دیزل بوده و در نسخه نهایی با خطای سهوی اپراتور این اشتباه رخ داده است. در سخنرانی مدیر عامل شرکت هیچ‌گاه اسمی از اولین کِشنده ایرانی وجود ندارد، با توجه به این نکته که پیش از این، سایر تولیدکنندگان کشور، محصول کِشنده اتوماتیک تولید کرده‌اند.

ایران‌خودرو دیزل، ضمن قدردانی از جامعه رسانه‌ای کشور به دلیل دقت نظر و گوشزد این موضوع، از اصحاب رسانه و سایر تولیدکنندگان کِشنده عذرخواهی می‌کند.

این شرکت، براساس مشی و راهبرد مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در اخلاق‌مداری و ارتباط صادقانه با جامعه، بر خود فرض می‌داند ضمن شفاف سازی و اطلاع رسانی دقیق، از اشتباه سهوی پیش آمده عذرخواهی کند.

نظرات
 
 
 
حسام 1401/2/10
اگر اعتراض رسانه ها نبود ، مثل قبل ادامه میدادن متاسفانه
جعفری 1401/2/10
شرکت ولوو کامیون کشنده fh500مدل ۲۰۲۱را ۶۵۰۰۰دلار میفروشدبعبارتی باهزینه گمرکی ۲ملیاردوخورده ای میفته این کامیون چینی ۴ملیارد وخورده ای قیمت گذاری شده مقایسه مثل پراید۱۳۹۷ ومرسدس مایباخ ۲۰۲۲ هست حالا قضاوت باشما یک معلول ذهنی هم میداند نفع ملت کجاست
جعفری 1401/2/11
نظرات رامنتشر نمیکنی این خودرو ۲برابر گرانتر از ولوو ۵۰۰ساخت سوید است درمقایسه مثل پراید وبنز مایباخ هستند
انور رحیم پور 1401/2/11
مشکل نداره شما واسه کیفیت و گرون فروشی عذرخواهی کنید
نادر 1401/2/11
انگار خودشون تولید کردن اینو دست منم بدن تولید میکنم همه قطعات از چین میاد یه پیچ سفت کردن اینقدر من‌من نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران