تور خودروهای کلاسیک تهران – مازندران برگزار شد + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

به نظر می‌رسد بهار 1401 زمان مناسبی برای برگزاری گردهمایی‌های خودرویی باشد، چرا که چندین گردهمایی خودرویی را در فروردین و اردیبهشت 1401 شاهد بودیم. یکی از جدیدترین گردهمایی‌های اخیر، تور خودروهای کلاسیک تهران – مازندران بود که به میزبانی مجموعه گردشگری عباس آباد و با همکاری کانون اتومبیلرانی و جهانگردی انجام شد.

در این رویداد تعداد بسیار زیادی از خودروهای کلاسیک و نئوکلاسیک حضور داشتند، از پیکان مشهور گرفته تا شورولت ایمپالا و حتی میتسوبیشی لنسر. خودروهای آلمانی نیز حضور چشمگیری در این تور داشتند. فولکس واگن بیتل مشهور که در ایران با نام فولکس قورباغه‌ای مشهور است در این همایش حضور داشت و در عین حال نسل‌های مختلف خودروهای مرسدس بنز و بی ام و نیز حال و هوای دیگری را به این رویداد داده بودند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران