گروه صنعتی فردا با دست پر به شهر آفتاب می‌آید

گروه صنعتي فردا، همزمان در اولين حضور خود در نمايشگاه خودرو تهران با خانواده اي از محصولات سواري و تجاري حضور خواهد داشت.

فرداموتورز كه در سال گذشته 2 محصول جديد را به بازار خودرو عرضه كرده است، در جديدترين نيز نمايشگاه خودرو تهران با سبد كامل محصولات خود حضور خواهد داشت. علاوه بر اين، ديگر برندهاي گروه صنعتي فردا در حوزه ماشين آلات و خودروهاي تجاري و قطعات نيز در شهر آفتاب حضور خواهند داشت.

فردا ديزل، توليد و عرضه كننده ماشين آلات سنگين و تجاري، ديگر عضو خانواده گروه صنعتي فردا، در اولين حضور خود در عرصه نمايشگاه ها، با محصولاتي نظير لودر و كاميونت به استقبال مخاطبان مي رود. شرکت تأمین قطعات فردا نيز كه در سال 1400 با هدف تأمین و داخلی سازی قطعات خودرویی ، تجاری و ماشین آلات راه سازی فعالیت خود را آغاز کرده، ديگر عضو اين خانواده است كه در نمايشگاه حاضر خواهد شد.

محمدرضا آريان نژاد، مدير بازاريابي اين شركت ، با اشاره به تجربه هاي خوبي كه اين گروه خودرويي طي سالهاي گذشته با برگزاري رويدادهاي متنوع در تعامل با مخاطبان خود به دست آورده، گفت: علاقمندان محصولات فردا موتورز در نمايشگاه خودرو تهران مي توانند علاوه بر ملاقات نزديك با اين خودروها، از امكان تست آن ها نيز بهره برده و توانمندي محصولات فردا موتورز را بسنجند.

او افزود: علاوه بر برنامه هاي خاص فردا موتورز براي نمايشگاه خودرو تهران، مخاطبان برند ما مي‌توانند منتظر شگفتانه گروه صنعتي فردا در اين رويداد نيز باشند!

برای بازدید محصولات گروه صنعتی فردا می‌توانید از تاریخ 27 لغایت 30 اردیبهشت ماه به سالن A5 مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه بفرمایید.

نظرات
 
 
 
علی روایی 1401/2/25
آشغال های جدید در راه هن با خدمات پس از فروش شخمی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران