آیا تولید مرسدس بنز در ایران خودرو مجدد آغاز می شود؟

عکس نویسنده
محسن آل طه
نویسنده

به تازگی خبرهایی مبنی بر توافق اولیه ایران خودرو و مرسدس بنز برای آغاز مجدد تولید مرسدس بنز کلاس E در ایران خودرو منتشر شده و در ادامه حضور دو دستگاه کلاس E در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران 1401 این حواشی را بیش از گذشته گسترش داد. به همین دلیل خبرنگار خودروبانک به سراغ این غرفه رفت و از مسئولین ستاره ایران در غرفه ایران خودرو در مورد این شایعات سوالاتی پرسید. سوالاتی که جواب آن کاملاً اخبار گذشته در مورد تولید مجدد مرسدس بنز در ایران خودرو را پاسخ داد.

مسئولین غرفه ستاره ایران در مورد تولید مجدد مرسدس بنز در خط تولید ایران خودرو اعلام کردند که چنین مکاتبه ای بین ایران خودرو و مرسدس بنز صورت نگرفته و اصلاً چنین صحبتی بین دو خودروساز صورت نگرفته و چنین اخباری را تکذیب کردند. اما در مورد حضور دو دستگاه مرسدس بنز کلاس E در غرفه ایران خودرو که در حقیقت این شایعات را بیش از گذشته تایید کرد گفتند که ستاره ایران از شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو است و همانند تمامی زیرمجموعه های این شرکت، ستاره ایران نیز در این غرفه حضور دارد و مرسدس بنز های موجود در این غرفه تنها بخشی از محصولات این شرکت در زمان باز بودن واردات خودرو هستند و فعلاً صحبت و یا توافقی در مورد تولید مجدد مرسدس بنز در ایران خودرو مطرح نیست.

نظرات
 
 
 
علی 1401/2/27
ساقیتون رو معرفی کنین لطفا... وقتی رنو از بازار ایران رفته، انتظار دارین بنز که بازار اصلیش امریکاست بیاد ایران خودرو تولید کنه؟! آرزوی تفکر😅
حسام 1401/2/28
اگر قرار به تولید یا واردات باشه ، محصول بروز مرسدس بنز قطعا تولید میشه نه خودرویی که برای 5 سال قبل هست .
حسام 1401/2/28
البته این مدل ؛ طراحی ش برای 2015 هست برای 7 سال قبل هست
علی 1401/2/28
جالبه خودرویی که تو نمایشگاه آوردن (بنز مشکی) لاستیک سمت شاگردش پارگی داشت و چراغ جلو شم شکسته بود😬
فرزانه 1401/2/29
قربونت برم این دو تا نمونه ماشین های بچه های مدیر و هیات مدیره ی مرگخودرو ست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران