بررسی غرفه ایساکو در نمایشگاه خودرو تهران 1401

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

قسمت جانبی غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران 1401، به شرکت ایساکو و محصولات و خدمات آن اختصاص داشت. این بخش به طور کامل تمام سوالات بازدید کنندگان را پاسخ داده و تمامی خدمات طلایی شرکت امداد خودرو ایران را معرفی میکرد.

نکته جالب توجه، امکان از استفاده آنلاین از اپلیکیشن این شرکت بود.

این اپلیکیشن بر روی یک تبلت 32 اینچی برای بازدید کنندگان قابل استفاده بود و حتی امکان استفاده از بارکد خوان نیز بصورت آنلاین وجود داشت.

بازدیدکنندگان میتوانستند شماره سریال قطعه مورد نظر خود را با استفاده از دستگاه بارکد خوان یا با استفاده از صفحه کلید لمسی تبلت وارد کنند و اصالت آن قطعه را استعلام کنند. اپلیکیشن نیز تمامی اطلاعات آن قطعه از جمله معرفی کامل، موارد اسفاده در ماشین های مختلف، قیمت و غیره را نمایش میداد. آموزش کامل این اپلیکیشن هم توسط افراد حاضر در غرفه به همه بازدید کنندگان صورت میگرفت.

ایساکو در نمایشگاه خودرو تهران بخشی از خدمات و محصولات خود که شامل قطعات یدکی خودروها می‌شوند را به نمایش گذاشته بود. همچنین اتاقک‌هایی برای مشاوره در مورد صادرات قطعات یا اصالت قطعه در نظر گرفته شده بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران