نگاهی به غرفه مکث موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1401

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت خودروسازی نوپای مکث موتور با انرژی قابل توجهی در نمایشگاه خودرو تهران 1401 حضور یافت و بازدیدکنندگان نیز استقبال مناسبی را از غرفه این شرکت ترتیب دادند. مکث کلوت محصول شاخص این شرکت است که پیش از این مشتریان با آن آشنا شده بودند. همچنین این شرکت از محصولی دیگر به نام مکث تیارا نیز در جریان نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد که در سگمنت کراس‌اوور قرار دارد.

برخلاف برخی غرفه‌ها، درب خودروها در غرفه مکث موتور به روی بازدیدکنندگان گشوده شده بود و آن‌ها قابلیت دسترسی به فضای داخلی محصولات مکث موتور را داشتند. مسئولان مختلف غرفه مکث موتور نیز همواره آماده بودند تا اطلاعات کاربردی محصولات را در اختیار متقاضیان قرار دهند. نسخه ارتقایافته‌ای از مکث کلوت با روکش مات و سپرهای آفرودی نیز در این غرفه به نمایش درآمده بود.

نظرات
 
 
 
محمود 1401/3/1
آشغال چینی دیدن نداره که
پدرام 1401/3/2
نمایشگاه خودروهای چینی
قدرت طهماسبی 1401/3/6
ملت باید جنس بنجل جهانی چینی بخرند بابا شرکت های معتبر دیگری هم هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران