مصاحبه با رییس هیات مدیره شایان دیزل و بازدید از غرفه این شرکت + فیلم

یکی از غرفه‌های نسبتا بزرگ نمایشگاه خودرو تهران 1401، به شرکت شایان دیزل و محصولات آن اختصاص داشت. شایان دیزل با تکیه بر محصول شاخص خود یعنی کشنده دافران H7 در این نمایشگاه حاضر شده بود. دو دستگاه دافران H7‌ با رنگ‌های سفید و قرمز در غرفه شایان دیزل حضور داشتند و متصدیان غرفه نیز آماده ارائه اطلاعات و مشاوره به متقاضیان بودند.

دافران

هم‌زمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران در شهر آفتاب، خودروبانک با چمران قلی زاده، رئیس هیات مدیره شرکت شایان دیزل مصاحبه کرده است.

شایان دیزل در غرفه خود از کشنده دافران H7 رونمایی کرد. این ماشین نخستین کشنده تولید ملی به حساب می‌آید که توانسته استانداردهای 85گانه را پاس کند.

جناب آقای قلی زاده، مشخصات فنی و امکانات ایمنی عالی دافران H7 از جمله رادار خط‌خوان، سیستم ترمز اضطراری در صورت تشخیص برخورد از جلو و توقف کامل، موتور قدرتمند 480 اسب بخاری، گیربکس اتومات ریتاردر 5 زمانه، ظرفیت کشندگی 44 تن و غیره، را وجه تمایز این خودرو نسبت به محصولات مشابه دانست.

در ادامه، فیلم کامل مصاحبه با رئیس هیات مدیره شرکت شایان دیزل را مشاهده می‌کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران