گزارش تصویری از هشتمین گردهمایی روز فولکس واگن ایران

روز جمعه و در مجموعه ایران مال، هشتمین گردهمایی روز فولکس واگن ایران برگزار شد. این رویداد علاوه بر تهران، به طور همزمان در شیراز، یزد، اصفهان، مشهد و تبریز نیز برقرار بود. هشتمین گردهمایی روز فولکس واگن ایران به همت انجمن وسایل نقلیه کانون اتومبیلرانی و جهانگردی برگزار شد.

در پارکینگ ایران مال شاهد حضور گسترده خودروهای برند فولکس واگن بودیم که برای شرکت در گردهمایی آمده بودند. این گردهمایی در تهران بین ساعات 12 الی 15 برگزار شد و علاقمندان به خودروهای فولکس واگن در پارکینگ مجموعه ایران مال گردهم آمده بودند.

حضور دو مدل از خودروهای فولکس واگن در این همایش فراگیر بود. نخست فولکس واگن بیتل که در ایران با نام فولکس قورباغه‌ای شناخته می‌شود و دوم فولکس واگن گلف که اکنون نقش خودرو مردمی و پرفروش برند فولکس واگن را ایفا می‌کند. نسخه‌های متعددی از فولکس واگن گل نیز در این همایش حضور یافتند که یکی از خودروهای مونتاژی باکیفیت خودروسازی ایران محسوب می‌شود. به جز مدل‌های یاد شده، نسخه‌های دیگری از محصولات فولکس واگن نیز در این همایش حضور داشتند که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می‌کنید:

نظرات
 
 
 
ماشین باز 1401/3/1
خاک بر سر صنایع خودروسازی ما اینها از کجا به کجا رسیدن؟ ما کجا هستیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران