چری اکسید AtlantiX بزودی معرفی می شود، کراس‌اوور جدید و درخشان!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

چری زیر مجموعه اکسید را در سال 2018 تاسیس کرد و اکنون شاهد عرضه دومین نسل از محصولات برند اکسید به بازار هستیم. محصولات برند اکسید در بازار چین و روسیه حضور گسترده‌ای دارند اما تاکنون شاهد عرضه آن به بازار ایران نبوده‌ایم. در حال حاضر اکسید LX، اکسید TX‌و اکسید VX‌ سه محصول برند اکسید هستند.

چری اکسید AtlantiX

به تازگی مدل مفهومی اکسید AtlantiX توسط این برند رونمایی شده است و محصول آتی برند اکسید را به تصویر می‌کشد. چری اکسید AtlantiX چهار صندلی دارد و ظاهر آن تقریبا غیرمعمول ارزیابی می‌شود. همین مساله سبب شده است تا توجهات نسبت به AtlantiX افزایش یابد. یکی دیگر از نکات این کراس‌اوور، تعبیه کردن چراغ‌های LED‌ درون سپر خودرو است. بزودی اطلاعات تکمیلی چری اکسید AtlantiX منتشر خواهند شد.

نظرات
 
 
 
علی 1401/3/3
اریزو 5 GT و اریزو 8 و تیگو 8 پرو و این مدل اکسید ها و اون جتوره که سیستم خودران سطح 3 داشت و به سطح 5 هم مجهز میشه
چری واقعا ترکونده!
نه تنها بین برند های چینی بلکه در مقایسه با برندهای جهانی هم خودروهای قابل رقابتی ساخته!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران