موضوعات داغ

نسخه ویژه آفرودی پیکاپ وینگل 7 از سوی گریت وال معرفی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

هنگامی که پیکاپ‌های آفرودی و فوق مجهز بازار جهانی را مرور می‌کنیم، نام‌هایی همچون تویوتا، نیسان، میتسوبیشی و فورد شنیده می‌شود و کمتر جایی سخن از یک برند چینی به میان می‌آید. با این حال برند گریت وال تصمیم دارد دید مشتریان نسبت به خودروهایش را عوض کند و این کار را از طریق عرضه نسخه فوق مجهز گریت وال وینگل 7 انجام داده است.

گریت وال وینگل 7 به عنوان یک پیکاپ با وزن یک تن در سال 2018 میلادی رونمایی شد. این خودرو ابعادی همچون فورد رنجر و تویوتا هایلوکس دارد و براساس شاسی نردبانی ساخته شده است.

گریت وال این پیکاپ خاص را Arctic Trucks نامیده است که نام یک شرکت روسی است. این پیکاپ به گلگیرهای برآمده مجهز است که عرض آن را 230 میلیمتر افزایش داده‌اند. به جای رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی نسخه استاندارد نیز از رینگ‌های 35 اینچی با تایرهای مخصوص استفاده شده است. از جمله دیگر تغییرات این پیکاپ می‌توان به سیستم تعلیق ضد ترک خوردگی اشاره کرد که برای عبور از مسیرهای آفرودی یاری‌رسان وینگل 7 خواهد بود. به لطف تغییرات ذکر شده در مجموعه سپر، گلگیر و لاستیک، زاویه ورود خودرو 36 درجه و زاویه خروج آن 29 درجه بهبود یافته است.

گریت وال وینگل 7

زیر کاپوت گریت وال وینگل 7 پیشرانه توربودیزل دو لیتری چهار سیلندر با 143 اسب‌بخار قدرت قرار دارد و انتقال قدرت نیز از طریق جعبه دنده شش سرعته دستی صورت می‌گیرد. گریت وال وینگل 7 به سیستم تمام چرخ محرک یا AWD مجهز است و برای سیستم انتقال قدرت آن از محصولات بورگوارنر استفاده شده است. این پیکاپ توسط شرکت روسی Arctic Trucks ساخته شده است و در حال حاضر تنها مشتریان روسی قادر به سفارش آن هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد