شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 ویژه خرداد 1401 اعلام شد + جدول

شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 ویژه خرداد 1401 را اعلام کرد. در این شرایط فروش قیمت KMC T8 معادل 917 میلیون تومان اعلام شده است که متقاضیان به دو روش اقساطی می‌توانند این خودرو را خریداری کنند.

در روش اول پیش پرداخت اولیه هنگام ثبت نام خودرو معادل 450 میلیون تومان است و مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط 18 ماهه پرداخت می‌شود. در روش دوم پیش پرداخت اندکی بیشتر بوده و معادل 500 میلیون تومان است. اقساط این روش طولانی‌تر هستند و 30 ماه طول می‌کشند. تمامی خودروها با مدل 1401 به مشتریان تحویل داده خواهند شد و سند خودروها تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند.

شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8

نظرات
 
 
 
امیر 1401/3/18
قول میدم خودر مدیرعامل جک هم یه روز فکر نمیکرد این ماشین با قیمت ۳۱ هزار دلار توی یک کشور عقب افتاده ای (که قطعا ما نیستیم.....) فروش بره. خدا مارو از دست این کرمان موتور نجات بده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران