چهره سانگ یانگ کوراندو جدید مشخص شد؟

سانگ یانگ به تازگی خودروی تورس را به بازار معرفی کرده است. با این حال، تصاویر جدیدی در وب‌سایت کره‌ای Autopost منتشر شده که یک ماشین جعبه‌ای دیگر نشان می‌دهند. این شاسی‌بلند جذاب با کدنام KR10 ممکن است محصول بعدی سانگ یانگ باشد.

تصویر خودروی KR10 تنها در قالب یک طرح اولیه، توسط شخصی مرموز از بخش طراحی سانگ یانگ لو رفته است. این ماشین دارای برخی عناصر طراحی مشترک با تورس بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به آینه‌های بغل و درب عقب اشاره کرد. قوس چرخ برجسته، چراغ‌ها و عناصر نورپردازی دایره‌ای شکل، جلوپنجره بزرگ با الگوی الماسی عجیب و کاپوت چین‌دار، از جمله مشخصات ظاهری این ماشین به حساب می‌آیند.

مدل سه‌بعدی واقع‌گرایانه از خودروی KR10 سانگ یانگ

اطلاعات خاصی درباره کابین و مشخصات فنی زیر کاپوت در دسترس نیست. در ضمن، برخلاف خودروی تورس که جایگاه مشخصی بین کوراندو و رکستون دارد، موقعیت KR10 هنوز نامعلوم است. البته سانگ یانگ اخیرا اعلام کرده که شاسی‌بلند برقی خود را در نیمه دوم سال 2023 روانه بازار می‌کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران