دور دوم تست درایو و خرید دوچرخه برقی هیبریدی ب ام و به صورت محدود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، به دلیل استقبال علاقمندان اقدام به برگزاری دور دوم ثبت نام خرید و تست درایو دوچرخه برقی هیبریدی ب ام و در نمایندگی کد 121 پرشیا خودرو واقع در لواسان کرده است.

با توجه به استقبال مخاطبان و مشتریان پرشیا خودرو از برگزاری دور اول خرید و تست درایو دوچرخه‌های برقی هیبریدی ب ام و در باشگاه انقلاب، شرکت پرشیا خودرو اقدام به برگزاری دور دوم خرید دوچرخه‌های ب ام و با امکان تست درایو در محل نمایندکی 121 پرشیا خودرو نموده است.

در این مرحله تعداد دوچرخه های برقی هیبریدی BMW به صورت محدود بوده و علاقمندان می توانند جهت تست و بررسی دوچرخه از نزدیک و همچنین در صورت تمایل به استفاده از این فرصت محدود خرید، اقدام به ثبت نام کنند. لازم بذکر است شرایط فروش ویژه اعتباری با بازپرداخت ۱۲ ماهه در مدت برگزاری این طرح قابل انتخاب است.

این برنامه روز پنجشنبه از ساعت 17 الی 20 در نمایندگی کد 121 پرشیا خودرو در لواسان واقع در بلوار امام خمینی، بعد از اسکای سنتر-نبش کوچه سایه برگزار می‌شود و حضور برای عموم علاقمندان آزاد است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 0214591 تماس حاصل کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران