موضوعات داغ

جایگاه ام وی ام X22 پرو در رتبه بندی J. D. Power در دسته بندی کراس اوور های کوچک چینی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

اخیراً مجموعه J.D. Power گزارشی (VDS) مبتنی بر ضریب اطمینان خودروهای چینی در سال 2021 منتشر کرد. از این میان، ام وی ام X22 پرو با برتری در رتبه اول فهرست کراس اوورها با برند چینی قرار گرفت.

موسسه J.D. Power مطالعه ضریب اطمینان خودروهای چینی (VDS) را در سال 2010 را با هدف تحقیق در مورد مشکلات کیفی رخ داده در یک بازه زمانی 6 ماه در خودروهایی با زمان مالکیت 13 تا 48 ماه آغاز کرد. امتیاز ضریب اطمینان خودرو با تعداد مشکلات پیش آمده بین هر صد وسیله نقلیه (PP100) محاسبه می شود و هر چه امتیاز PP100 کمتر باشد، متعاقبا مشکل کمتر بوده و نشان دهده کیفیت بالاتر خودرو است.

جایگاه ام وی ام X22 پرو در گزارش J.D. Power

در این ارزیابی، ام وی ام X22 پرو با امتیاز عالی 103 از PP100 در رتبه اول از بین خودروهای کراس اوور برندهای چینی قرار گرفت. میانگین امتیاز کراس اوورهای برند چینی با 143از PP100 است. امتیاز ام وی ام X22 پرو بسیار فراتر از رقبای هم رده خود است و این نشان دهنده کیفیت فوق العاده بالای این محصول است.

از زمانی که ام وی ام X22 پرو در سال جاری، به بازار برزیل، شیلی، پرو، عربستان سعودی، عراق و سایر کشورها وارد شد ، مورد علاقه مصرف کنندگان جهانی قرار گرفته است. در شیلی، فروش اجمالی خودرو ام وی ام X22 پرو در 9 ماه اول سال جاری، رتبه دوم را در بین تمام برندهای خودروساز کسب کرده است. در برزیل، از زمانی که ام وی ام X22 پرو در ژوئن امسال وارد بازار شد، فروش ام وی ام X22 پرو همچنان تصاعدی بوده است و طراحی این خودرو به طور گسترده مورد علاقه مخاطبین جوان است.

MVM X22 PRO

ام وی ام X22 پرو یک "خودروی خاص" است که ویژه مخاطبین جوان طراحی شده است. دارای جلوپنجره الماس کهکشانی و خط دور بدنه دینامیک است که حس طراحی بسیار شیک و اسپرت را ایجاد می کند. و از نظر تکنولوژی آپشن ها و راحتی در سطح بالایی قرار دارد. مجهز به تهویه مطبوع اتوماتیک، صفحه نمایش لمسی 9 اینچی، EPB+AUTOHOLD، ESP9.3 و صندلی های چرمی و ... است. ترکیب قدرت خروجی موتور 1 لیتری توربو و جعبه دنده 9 سرعته CVT می تواند قدرت کافی را تامین کند. بنابراین به این معنی است که چه از نظر ظاهر، راحتی و چه از نظر هماهنگی تکنولوژیکی، ام وی ام X22 پرو خواسته های رانندگی مخاطبین جوان را برآورده می کند. باور کنیدکه رانندگی با این خودرو تجربه ای متفاوت را برای شما به ارمغان می آورد.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/5/19
تحریم کنین این آشغال های چینی رو نخرین ملت بی شعور همیشه در صحنه نخرین این آشغال های چینی رو ۱۰ برابر قیمت واقعی شون میکنن تو پاچه ملت احمق
1401/5/19
توی چین این ماشین رو به اسم چری تیگو 2 پرو میشناسن نه ام وی ام x22😂 اصلا هم ضایع نبود واسه مدیران خودرو تبلیغ میکنید
1401/5/20
خاک تو سرت
نفهم این فتوشاپه
Jdpower حالا mvm تو امریکا پیدا کرده؟