موضوعات داغ

آیا سایپا سهند و اطلس به نمایشگاه خودرو مازندران خواهند رفت؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نمایشگاه خودرو شمال کشور(استان مازندران) در روزهای 22 تا 25 شهریورماه جاری پذیرای گروه خودروسازی سایپا به منظور معرفی خدمات و خودروهای جدید این گروه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما، گروه خودروسازی سایپا با رزرو یک سالن اختصاصی در نمایشگاه خودرو مازندران، تصمیم دارد با شرکتهای خودروسازی و قطعه سازی تابعه خود در این خطه سرسبز کشور عرض اندام کند.

براساس این گزارش، وجود سایپا خزر در استان مازندران و تولید قطعات مورد نیاز گروه خودروسازی سایپا در این استان، نقش و اهمیت این استان شمالی را برای صنعت خودروسازی کشور نشان می دهد.

نمایشگاه خودرو شمال کشور(استان مازندران)

این گزارش می افزاید که دو خودرو سهند و اطلس از جدیدترین محصولات گروه خودروسازی سایپا است و حدس و گمان هایی برای معرفی این خودروها در نمایشگاه خودرو مازندران زده می شود.

براساس اخبار بدست آمده از مسئولان برگزاری نمایشگاه خودرو شمال کشور، با توجه به تبدیل استان مازندران به یکی از قطب های صنعت خودروسازی و قطعه سازی ایران، شاهد استقبال و حضور معنادار خودروسازان داخلی و خارجی در این نمایشگاه هستیم.

نمایشگاه خودرو مازندران، پنجمین نمایشگاه خودرو در سال ۱۴۰۱ است که از شرکت های خودروسازی و قطعه سازی کشور پذیرایی خواهد کرد.

نمایشگاه خودرو شمال کشور(Mazandaran Auto Show 2022) در 22 تا 25 شهریورماه جاری از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان صنعت خودرو و قطعه سازی کشور خواهد بود.

یادآور می شود که قائمشهر، جنب پل تلار، محل دائمی نمایشگاه بین المللی مازندران نیز مکان برگزاری نمایشگاه خودرو شمال کشور اعلام شده است.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/6/15
حالا مگر این دوتا خودرو چی دارند که به نمایشگاه مازندران بروند؟ اطلس همان کوییک با تغییر برخی جزییات مقل چراغها و تزیینات داخل است و سهند هم همون ساینا است که برخی تغییرات در چراغ ها صورت گرفته