موضوعات داغ

تحویل اولین سری آریزو 6 پرو به مشتریان

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

محصول جدید برند لوکس فونیکس با نام آریزو6پرو روانه بازار شد و نخستین مشتریان این محصول لوکس، خودروهای‌شان را دریافت نمودند. همانطور که انتظار می‌رفت، نسخه قبلی این خودرو (آریزو6) مورد استقبال طرفداران سری آریزو قرار گرفت و مدیران خودرو در ادامه فعالیت‌های خود نسخه فیس‌لیفت آن را طراحی و به بازار خودرو ایران ارائه نمود. برند فونیکس به‌عنوان نامی نوین در عرصه خودروهای لوکس بازار ایران، این محصول را از جنبه‌های مختلف نسبت به نسخه قبلی آن ارتقا داده است که در ادامه به دلایل استقبال قابل توجه خریداران این خودرو می‌پردازیم.

پشت صحنه استقبال چشم‌گیر از آریزو6پرو

به‌روز بودن طراحی خودرو یکی از دلایل قابل توجه برای خریداران است. نسل قبلی این خودرو نیز به خاطر برخورداری از همین ویژگی توانست نظر خریداران را جلب کند. حالا برند لوکس فونیکس با طراحی جدید در فضای داخلی این مدل، نورپردازی 64 رنگ و استفاده از تودوزی چرم دو رنگ، فضایی لوکس را به خریداران خود پیشکش کرده است. استفاده از المان‌های اسپرت باعث شده فضایی کاملا متفاوت نسبت به رقبا خلق شود.

توسعه این محصول تنها به بهبود ویژگی‌های ظاهری آن محدود نیست و آپشن‌هایی مانند شارژر وایرلس، فرمان دی‌کات، تعویض دنده برقی، صفحه کیلومتر دیجیتال، نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی با گرافیک بسیار چشم نواز و مدرن، از جمله امکانات رفاهی بارزی هستند که در استقبال قابل توجه از آریزو6پرو نقش داشته‌اند.

فرمان D-Cut آریزو 6 پرو

همچنین جنبه‌های فناوری نظیر ویژگی‌های هوشمند خودرو که موجب تسهیل و کاهش خطر در رانندگی است عامل مهم دیگر در محبوبیت این محصول بوده است؛ برخورداری آریزو6پرو از 3 رادار هوشمند، نقش قابل توجهی در کمک به راننده و کاهش احتمال تصادفات دارد. سیستم پیش‌بینی برخورد در اثر تغییر لاین (LCA) که به دنبال رادار تشخیص نقطه کور (BSD) وارد عمل می‌شود، ریسک تصادف در صورت تغییر لاین غیرعادی را از بین می‌برد. همچنین سیستم هشدار ترافیک جانبی (RCTA) که در موقع خروج از پارک با دنده عقب فعال می‌شود، در صورت عبور خودروهای دیگر از مسیر پشت آریزو6پرو به راننده هشدار می‌دهد.

گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر و 6 نوبت سرویس دوره‌ای رایگان 2 ساله از دیگر مزایای آریزو 6 پرو در مسیر فتح قلب خریداران بوده است.

فضای داخلی آریزو 6 پرو

مدیران خودرو که در سخت‌ترین دوران تحریم‌ توانسته دسترسی خریداران ایرانی به محصولات با کیفیت و به‌روز جهانی را برقرار نگه دارد، هم‌اکنون با برند فونیکس و ارائه آریزو6پرو موفق شده عطش بازار برای یک سدان لوکس را سیراب کند. آریزو6پرو خودرویی است که علاوه بر توجه اساسی به مشخصات فنی، با اتکا به آپشن‌های رفاهی و رادارهای خود توانسته گوی سبقت را از رقبا برباید.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/6/22
لوکس ؟!!!