موضوعات داغ

زمان برگزاری قرعه کشی خودروها و اعلام نتایج مشخص شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

سخنگوی وزارت صمت در اطلاعیه اعلام کردکه سومین مرحله قرعه‌کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امروز ۲۱ شهریور ساعت ۱۴ انجام می‌شود و این مراسم با نظارت نمایندگان و نهادهای ناظر بر صحت انجام قرعه کشی برگزار می‌شود.

امید قالیباف در ادامه عنوان کرد که نتایج قرعه‌کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به شرط اخذ استعلام‌های لازم تا تاریخ ۲۲ شهریور در سامانه یکپارچه قرعه‌کشی خودرو منتشر می‌شود. در سومین دوره قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه خودرو ۶ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴ نفر ثبت نام کردند.

به گفته سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سومین دوره قرعه کشی یکپارچه خودرو حدود ۶۰ هزار خودرو عرضه می‌شود که ۵۰ درصد ظرفیت قرعه‌کشی به طرح جوانی جمعیت و ۲۰ درصد ظرفیت قرعه‌کشی به خودروهای فرسوده اختصاص می‌یابد.

او در ادامه گفت که در نخستین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۳۵۲ نفر ثبت نام کردند که در مجموع ظرفیت در نظر گرفته شده خودرو توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه برای عرضه ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ خودرو بود و در دومین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۵۵ متقاضی در سامانه ثبت نام کردند که ظرفیت عرضه خودرو در این دوره ۷۴ هزار و دستگاه بود.

در این دوره از فروش خودرو با قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که چهارشنبه آغاز شد، شرکت های ایران خودرو با طیف گسترده ای از محصولات و سایپا با تنها با خودرو ساینا اس و آرین پارس موتور با کراس اوور جذاب لاماری حضور پیدا کردند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد