گزارش تصویری نمایشگاه آفرود در برج میلاد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

نمایشگاه سـفر، اکوتوریسم، مـاجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته تهران 1401 که از روز یکشنبه 27 شهریور تا پنج شنبه 31 شهریور در مرکز نمایشگاهی برج میلاد در حال برگزاری است، مورد توجه مشتاقان و علاقمندان به این حوزه قرار گرفته است.

نمایشگاه آفرود محلی برای عرضه محصولات شرکت‌های خودروسازی در زمینه آفرود و کمپینگ است و بعضی از شرکت‌های تولید خودرو و محصولات آفرودی همه ساله در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات آفرودی با محصولات اختصاصی خودروهای دو دیفرانسیل، آفرودی و کمپرها در این نمایشگاه سعی در تامین خواسته‌های افراد علاقمند و فعال در حوزه کمپینگ و آفرود دارند.

حضور خودرو KMC T8 با چهره جدید در نمایشگاه آفرود

شرکت های خودروساز مطرح ایرانی از جمله ایران خودرو دیزل و گروه آمیکو از جمله شرکت‌هایی هستند که هرساله در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات آفرودی و دودیفرانسیل خود را به علاقمندان عرضه می‌کنند. در پنجمین دوره نمایشگاه کمپینگ و آفرود امکان خرید تجهیزات ویژه آفرود و کمپینگ برای خودروهای مونتاژ داخل مانند آمیکو آسنا، مکث کلوت، کی ام سی T8، فوتون تونلند و خودروهای مورد علاقه و ستنی برای آفرودبازان مانند تویوتا لندکروزر، پرادو، هایلوکس، اف جی کروزر و همچنین خودروهایی مناسب کمپر مانند هیوندای H350، ون های بر پایه تویوتا هایس، موتورسیکلت‌های آفرودر، باگی‌ها و … مهیا شده است و مجموعه های آفرودی مختلف، قطعات جدیدی را برای ارتقای این خودروها به نمایش گذاشته اند.

پنجمین دوره نمایشگاه سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته تا روز پنج‌شنبه هفته جاری مصادف با ۳۱ شهریور در مجموعه نمایشگاهی برج میلاد تهران در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۱ تا ۲۰ برای بازدید به این مجموعه مراجعه کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران