موضوعات داغ

دور دوم مزایده خودروهای وارداتی رسوبی 26 مهرماه برگزار می‌شود + جزئیات

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بر اساس اطلاعیه جدید روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، بنا به اظهارات معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بنا به دستور مقام قضایی و بعد از برگزاری موفقیت آمیز مرحله اول مزایده خودروهای خارجی به شماره 565 در خصوص 1000 دستگاه خودروی سواری خارجی رسوبی موجود در انبارهای گمرکات کشور، این سازمان در نظر دارد خودروهای خارجی رسوبی باقی مانده را با استفاده از سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد) و به صورت اینترنتی وارد مزایده کند.

سعید غلامی باغی ضمن ارائه پاره‌ای از توضیحات در خصوص زمان برگزاری دور دوم مزایده خودروهای وارداتی رسوبی از ساعت 8 روز سه شنبه مورخ 26 مهر 1401 آغاز شده و تا ساعت 24 روز یکشنبه مصادف با 1 آبان 1401 ادامه خواهد داشت. متقاضیان برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها حاضر در این دوره، شرایط مزایده و جهت ارایه پیشنهاد می‌توانند به وب‌سایت مزایده الکترونیک دولت مراجعه کنند،

او در ادامه افزود که متقاضیان حضور در مزایده باید نسبت به ثبت نام در سامانه مزایده الکترونیک دولت و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) اقدام نمایند و تمامی افراد ذی‌صلاح با مراجعه به دفاتر ثبت اسناد رسمی می‌توانند ثبت‌نام کنند..

غلامی ضمن اشاره به برگزاری مزایـده از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت گفت ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز تنها از طـریق این سامانه نیز انـجام می‌شود. لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می توانند از 26 مهرماه به این سامانه مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه عنوان نمود که متقاضیان حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه اول آبان ماه می‌توانند پیشنهاد قیمتی خود را برای خرید خودروهای وارداتی رسوبی در سامانه مزاید ثبت نمایند. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه اینترنت بانک جهت متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای وارداتی الزامی است.

غلامی در خصوص زمان بازدید از خودروهای موجود در گمرکات گفت که بازدید از خودروهای حاضر در مزایده، در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل از 26 مهر تا اول آبان 1401 از ساعت 8 الی 19 امکانپذیر بوده و به دلیل تنوع خودروهای موجود در مزایده، پیشنهاد می‌شود قبل از ارائه پیشنهاد در مزایده از خودروها بازدید به عمل آید.

غلامی زمان بازگشایی و بررسی پیشنهادات عرضه شده در مزایده فوق العاده 566 خوروهای خارجی را روز سوم آبان اعلام نمود و افزود: پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت 12 روز سه شنبه سوم آبان‌ماه در محل سازمان مرکزی، بازگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

وی در پایان تصریح کرد: متقـاضیان به منظور دریـافت اطلاعات بیشتر برای شرکت در مزایده الکترونیک فوق العاده 566 به وبسایت رسمی سازمان اموال تملیکی مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد