موضوعات داغ

صدای پای واردات خودرو، راه اندازی شوروم جدید و بی نام خودرو در تهران + ویدیو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

به تازگی تصاویر و ویدیویی از محل یک شوروم خودرو در شهر تهران به دست خودروبانک رسیده است که خبر از ورود یک برند جدید خودرویی به بازار کشور می‌دهد.

مکان این شوروم در خیابان پاسداران کوچه بوستان هفتم قرار داشته و نشان تجاری و یا اطلاعات بیشتر از برند این شرکت موجود نیست و تنها نوشته Coming soon و تصویر نامشخص از خط بدنه یک کراس‌اوور بر روی شیشه‌های این شوروم دیده می‌شود که علامت سوال‌های بیشتری را ایجاد می‌کند.

بنا بر اخبار منتشر شده در خصوص نزدیک بودن موعد نهایی‌شدن واردات خودرو، این شوروم به برند جدیدی تازه‌وارد متعلق باشد که توانسته با برای حضور در بازار کشور به توافقات لازم را بدست آورد و برای شروع فعالیت منتظر تصمیم نهایی وزارت صمت است.

در ابتدای این هفته و طی نشستی وزیر صمت با اشاره به الزام قانونی برای شرکت‌های وارد کننده در خصوص امکان ارائه خدمات پس از فروش عنوان کرد که 300 شرکت برای واردات خودرو درخواست دادند که تعدادی از آن‌ها بدلیل نداشتن توان ارائه خدمات پس از فروش در همان ابتدا حذف شده اند.

سیدرضا فاطمی امین در مورد فرایند کسب تاییدیه در خصوص صلاحیت واردات خودرو خاطر نشان کرد که تاکنون 2 شرکت در این مسیر موفق به کسب تاییدات لازم شده‌اند و مطمئنا در آینده به تعداد این شرکت‌ها افزوده خواهد شد.

به گفته وزیر صمت انجام واردات خودرو قطعی بوده و به زودی شاهد ورود خودروهای وارداتی به کشور خواهیم بود.

در صورت عملی شدن وعدهای وزارت صمت در خصوص انجام واردات خودرو، شاهد ظهور از این دست شوروم‌ها در جاهای مختلف کشور خواهیم بود.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/7/21
دولت فخیمه ایران و نمایندگان بزرگوار مجلس نماینده و منتخب ما ولی شریک و رفیق خودروسازن برا ایجاد شرایط بهتر فروش محصولات خودروساز با قیمت‌هایی که مغز مدیر عامل بنز سوت میکشه و جاده صاف کن شرکت هستن برا حفظ و توسعه بازار فروش.
ما هم که طبق معمول مزدور هستیم و وطن فروش.
بعید میدونم مسئولان کشور حداقل یکبار یه سفر ساده به دبی نداشتن و از قیمت و کیفیت خودروهای دنیا بی خبر باشن و اطلاع نداشته باشن که با پول لاماری که چه عرض کنم، با پول دنا و پژو، مردم دنیا چه خودروهایی میخرن و چه خدمات پس از فروشی دریافت میکنن. قرار بود انقلاب هم دنیای ما رو آباد کنه هم آخرتمون. نمیدونم چرا سر قول و قرارش نبود و پای حرفش وانستاد. اینو که دیگه من نگفته بودم. بخدا خودشون گفتن. بخدااااا