موضوعات داغ

زمان عرضه خودرو لاماری ایما در بورس مشخص شد + جدول قیمت ویژه آبان 1401

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

ابتدای آبان ماه شرکت آرین پارس موتور 200 دستگاه لاماری ایما را در بورس عرضه خواهد کرد. در صورت عملی شدن این موضوع این شرکت به عنوان ششمین شرکت خودروساز عرضه کننده در بورس محسوب می‌شود. زمان تحویل دور جدید خودرو لاماری ایما عرضه شده در بورس ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ اعلام شده است.

در این دوره تعداد ۱۰۰ دستگاه خودروی لاماری ایما با رنگ مشکی و ۱۰۰ دستگاه به رنگ سفید و ببا قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.

در این دوره نیز مانند دوره‌های پیشین هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار انجام خواهد شد.

خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پرونده شخصی و واریز وجه هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها به مبلغ ۲۴۷ میلیون ۲۸۲ هزار ریال برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری هستند که باید همزمان با تسویه اصل مبلغ واریز کنند.

همه هزینه‌های خرید خودرو لاماری ایما از بورس کالا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخصی خریدار و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

جدول قیمت و مشخصات عرضه لاماری ایما در بورس کالا ویژه آبان ماه 1401

خودرو رنگ تعداد عرضه قیمت پایه (میلیون تومان) سایر هزینه‌‌ها (تومان) تاریخ عرضه تاریخ تحویل
لاماری ایما سفید 100 981 24,428,200 1 آبان 1401 10 دی ماه
لاماری ایما مشکی 100 981 24,428,200 1 آبان 1401 10 دی ماه

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد