افزایش قیمت وانت نیسان

فارس: در حالی که شورای رقابت هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت وانت نیسان صادر نکرده است، اما قیمت این محصول یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان افزایش یافت. نیمه اول اردیبهشت امسال شورای رقابت فهرستی از قیمت جدید خودروها را صادر کرد که در بین آنها نامی از وانت نیسان وجود نداشت و تاکنون نیز مصوبه‌ای در این مورد از سوی شورای رقابت اعلام عمومی نشده است.

علاوه‌بر این وانت نیسان در فهرست خودروهایی که قیمت آنها آزاد شده نیز حضور ندارد. با این حال، اخیرا بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش ابلاغ شده که طبق آن قیمت وانت نیسان تا حدود یک میلیون تومان افزایش یافته که البته اگر خریداران خواستار تحویل خودروی با فرمان هیدرولیک و کولر باشند باید هزینه جداگانه‌‌ای نیز برای آن پرداخت کنند که این رقم هم حدود یک میلیون تومان است. براساس این ابلاغیه قیمت وانت نیسان تک سوز با افزایش یک میلیون و 380 هزار تومانی به 30 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. قیمت وانت نیسان دوگانه سوز نیز با رشد یک میلیون و 350 هزار تومانی به 32 میلیون و 650 هزار تومان رسیده است. در مورد وانت نیسان دیزلی نیز باید به افزایش 950 هزار تومانی قیمت این محصول اشاره کنیم که در حال حاضر به قیمت 36 میلیون و 950 هزار تومان در نمایندگی‌های سایپا عرضه می‌شود. علاوه‌بر این، طبق این بخشنامه جدید، بابت فرمان هیدرولیک یک میلیون و 50 هزار تومان و کولر 920 هزار تومان هزینه اضافه از خریداران دریافت می‌شود.
نظرات
 
 
 
مرتضی 1395/3/23
وا مصیبتا! وای خدا، وانت آبی گرون شده،
واقعاً اینا از رو نمیرن؟
Saeed;As 1395/3/23
شوخی قشنگی بود کلی خندیدیم !!
مورچه چیه که کله پاچش باشه
علی 1395/3/23
کولر وفرمان هیدرولیک به عنوان آپشنی که بابد براش جداگونه پول بدی؟ اینو هر جای دنیا بری بگی بهت پناهندگی میدن.
افشین 1395/3/23
خخخخخخخخ....خدایش ایول ..ماشین با تکنولوژی 30 ساله پیش رو با قیمت 3 برابر میدن باز روش اضافه میکنن..واقعا این شاهکاره توی دنیا بی سابقه است تازه مردم توی صف ثبت نام هم کشته میشن..واقعا باید به خودرو سازان آفرین گفت کاری کردن که هیتلر نتونست مردم خودش رو انقدر قانع و راضی کنه
جواد 1395/3/23
کولر جز آپشناشه
Alireza 1395/3/23
کم مونده بود این بره بالا فقط😯
مهران 1395/3/23
یا خدا...چرا این ماشینو بیخیال نمیشن!!!
:))))))))))))))))))

فکر کنم روزی که این ماشین بالاخره توقف تولید بشه نوه ی من هم به دنیا اومده :))))))
اشکان 1395/3/24
در کشوری هستیم که خودروی 30 سال پیییش با افزایش قیمت همراه هست......وطنم جییگر گوشه تنم!!!!
پرهام 1395/3/24
جان من قیافه این ماشینو بببینین !!!!!!بدبخت داره ناله میکنه میگه : ولم کنید !!!از من بکشید بیرون 50 ساله بار تریلی بهم میزنید !!! نمیکشم بابا !!!! من باید 20 سال پیش میرفتم موزه !!! مسلمون نیستید !!!
علی 1395/3/25
یا امیر المومنین، یا خدا،یا پیغمبر،یا کوروش کبیر!
همین نیسان خودمون؟؟

وااااااااااااااااااااآااااااااااااااااای خداااااااااااااااا
نمیدونم بخندم یا گریه کنم 😬 😬 😬
لعنت بهت سایپا همین چند وقت پیش تو اتوبان ساوه پنج تا کامیون نیسان وانت صفر دیدم پس دلیلش اینه!!!
جهانی 1395/4/14
لطفا یک کارشناس بگه ایا میشه قطعات داخلی پادرا را روی نیسان قدیم سوار کرد کمر درد دارم و دلیل خرید پادرا امکانات داخلییش است از طرفی اینقدر پول هم ندارم اگه پلت فرم یکسان است امیدوارم اینکار شدنی باشه .لطفا یکنفر پاسخ بدهد
محمد 1395/10/8
نیسان آبی،گاری،گاوی....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران