کامیون 19 تن باری آمیکو به زودی عرضه می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

گروه صنعتی آمیکو که در حوزه خودروهای سبک و سنگین تجاری فعالیت گسترده‌ای را دارد به زودی قدرتمندترین محصول تجاری سنگین تولیدی خود را معرفی می‌کند.

کامیون 19 تن باری آمیکو محصولی از شرکت با سابقه آمیکو به عنوان یکی از قویترین کامیون‌های بازار کشور محسوب می‌شود و پا به عرصه رقابت با محصولات تجاری حاضر در بازار خواهد گذاشت.

این کامیون از پیشرانه قدرتمند 6 سیلندر خطی، مجهز به توربو شارژ و اینتر کولر تولیدی شرکت WEICHAI چین بهره می‌برد که‌ توان تولید 400 اسب بخار و 1920 نیوتن متر گشتاور را دارا است.

سیستم گیربکس 14 دنده (2+12) سینکرونایز وظیفه انتقال توان تولیدی را به چرخ‌ها برعهده دارد.

شرکت آمیکو که پیش از نیز به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های تولیدکننده خودروهای تجاری در کشور شناخته شده است، حالا با عرضه قویترین مدل کامیون خود با توان 400 اسب و مشخصات قابل عرصه رقابت کامیون‌ها را داغ‌تر می‌کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران