تلاش آلمانی ها برای کاهش 95 درصدی تولید CO2

تا سال 2030 همه خودروهای جدیدی که در آلمان فروخته می‌شوند باید بدون آلایندگی باشند تا این کشور به هدف خود مبنی بر کاهش آلودگی هوا برسد. راینر باک، معاون وزیر اقتصاد آلمان می‌گوید: این کشور متعهد شده است تا سال 2050، 80 تا 95 درصد از تولید گاز دی‌اکسید کربن بکاهد و این مساله اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه آلایندگی بخش حمل و نقل به شدت کاهش یابد.

به نقل از دنیای اقتصاد، او می‌گوید با توجه به اینکه معمولا عمر خودروها 20 سال است، ثبت‌نام برای خودروهای جدید دیزلی و بنزینی باید طی 15سال آینده کاهش یابد. دولت آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، وعده داده است برای خرید خودروهای برقی یارانه در نظر بگیرد. خریداران خودروهای برقی و هیبریدی مشوق‌های مالی دریافت خواهند کرد. براساس گزارش وزارت محیط‌زیست آلمان، این برنامه موجب خواهد شد تا سال 2020 حدود 500 هزار خودروی برقی فروخته شود.
نظرات
 
 
 
David 1395/3/26
تلاش آلمان برای ساخت نرم افزار های جدید :))))))))
  • Aaa 1395/3/27
    بهتر ما به كسي نخنديم و مسخره نكنيم چون بنظرم ما خودمون از همه مسخره تريم..!!
  • علي 1395/3/27
    خجالت نميكشي ديگران رو به خاطر تلاش خوبشون مسخره ميكني؟! فكر كردي كي هستي . نقش ترول بازي ميكني . اين تصميم انقلابي در صنعت و محيط زيست بشريت ميتونه باشه. درود بر اين تصميم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران