گزارش تصویری از غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان 1401 + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مدیران خودرو یکی از فعال‌ترین خودروسازان ایرانی است که بارها نام آن را به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی در ایران شنیده‌ایم. این شرکت در تمامی نمایشگاه‌های خودرو ایران حاضر است و همواره محصولات خود را به نمایش می‌گذارد. بنابراین طبیعی است که مدیران خودرو با تمام قوا در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور پیدا می‌کند.

غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان 1401، شامل دو بخش بود که در آن محصولات برند میان رده و اقتصادی یعنی ام وی ام و محصولات برند لوکس فونیکس به نمایش در آمده بودند. خودروهای شاخص حاضر در بخش ام وی ام، ام وی ام X22 پرو، ام وی ام آریزو 5 توربوشارژر و ام وی ام X55 پرو بودند. محصولات برند ام وی ام به واسطه حضور طولانی مدت در ایران، توجهات بسیاری را نسبت به خود جلب کرده‌اند و استقبال از آن‌ها در نمایشگاه خودرو اصفهان چشم‌گیر بود.

غرفه مدیران خودرو

در نیم دیگر غرفه مدیران خودرو، محصولات مربوط به برند لوکس یعنی فونیکس به نمایش درآمده بودند. تمامی محصولاتی که با برند فونیکس به بازار ایران عرضه شده‌اند، در غرفه مدیران خودرو حاضر بودند. از جمله این محصولات می‌توان به تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو اشاره کرد. همانند بخش ام وی ام، استقبال مشتریان از بخش فونیکس نیز چشمگیر بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران