موضوعات داغ

کراس‌اوور مقرون به صرفه کایی Kunlun در روسیه عرضه شد، محصول جدید از زیرشاخه چری

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

کایی یکی از برندهای فرعی چری است که البته اکنون به صورت مستقل از چری فعالیت می‌کند. این برند در بازار ایران با کایی ژواندو یا کوین ژواندو شناخته می‌شود، خودرویی که آن را با نام بهمن ریسپکت مشاهده کرده‌ایم. این برند در بازار روسیه نیز فعالیت قابل توجهی دارد و اکنون یک کراس‌اوور مقرون به صرفه با نام کایی کونلون را در این کشور عرضه کرده است.

قیمت پایه کایی Kunlun در روسیه معادل 1.16 میلیون روبل است و بالاترین تیپ آن نیز 1.52 میلیون روبل قیمت دارد. کایی کونلون با پیشرانه پلاگین هیبریدی و در قالب چهار تیپ نیز عرضه می‌شود که قیمت آن‌ها بین 1.47 تا 3.04 میلیون روبل تعیین شده است.

کایی کونلون با آرایش‌های 5 و 7 نفره به بازار عرضه می‌شود. ابعاد این خودرو شامل 4.738 / 1.968 / 1.708 متر هستند و فاصله بین دو محور آن نیز 2.82 متر است. رینگ‌های خودرو نیز از نوع 20 اینچی هستند. کایی کونلو تریم رنگی دارد و علاوه بر رنگ اصلی، از رنگ مشکی و نارنجی در برخی قسمت‌های آن استفاده شده است. کایی کونلون به سیستم چندرسانه‌ای و صفحه نمایش تهیه شده توسط هوآوی مجهز است و از فناوری‌های رانندگی خودکار سطح 2 پشتیبانی می‌کند.

کایی Kunlun

پیشرانه در نظر گرفته شده برای کایی Kunlun از نوع دو لیتری توربوشارژر است که حداکثر 254 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. مصرف سوخت ترکیبی این کراس‌اوور، 8.3 لیتر به ازای صد کیلومتر پیمایش خواهد بود. نسخه پلاگین هیبریدی این خودرو نیز از ترکیب موتور 1.5 لیتری توربوشارژر بنزینی و موتور برقی بهره خواهد برد که در مجموع 367 اسب بخار قدرت تولید می‌کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد