موضوعات داغ

توسعه خدمات کارشناسی خودروی «کارنامه» در ۵ شهر بزرگ کشور

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

«کارنامه» به عنوان دستیار مطمئن خرید و فروش در معاملات ماشین، با ارائه خدمات کارشناسی خودرو به کمک ابزارهای مدرن، کارشناسان متخصص و گزارش معتبر فنی و بدنه، در جهت شفاف‌سازی معاملات خودرو و اطمینان نسبت به سلامت و قیمت خودروی خریداری‌شده، فعالیت می‌کند.

کارنامه از چندی پیش به غیر از تهران، سرویس کارشناسی خودرو را در پنج شهر بزرگ کشور توسعه داده است. درحال حاضر خدمات

کارشناسی خودرو در مشهد، کرج، شیراز، اصفهان و رشت به متقاضیان ارائه می‌شود و کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن جهت بررسی ۰ تا ۱۰۰بخش فنی و بدنه خودرو در محل حاضر می‌شوند.

هژیر مفاخری، معاونت عملیات و فروش کارنامه در ارتباط با گسترش خدمات کارشناسی خودرو کارنامه در سایر شهرها گفت: کارشناسان کارنامه از مجرب ترین متخصصان در بررسی بدنه، رنگ و بخش‌های فنی خودرو هستند، تجربه کارشناسی بیش از هزار خودرو در سابقه کاری این افراد وجود دارد و پس از گذراندن تمامی تست های کارنامه توانسته اند به جمع کارشناسان ما اضافه شوند. ما سعی داریم در همه شهرها برای خریداران خودرو اطمینان صد درصد ایجاد کنیم تا نسبت به ویژگی‌های ماشینی که خریداری می‌کنند، آگاهی کامل پیدا کنند و مطمئن باشند که مشخصات اعلام‌شده خودرو با واقعیت آن تطابق دارد. در نتیجه با استفاده از خدمات کارشناسی کارنامه زیانی بابت بی اطلاعی از شناسنامه ماشین متحمل نخواهند شد.

کارنامه، کارشناسی معتبر خودرو

نکته مهم در ارتباط با سرویس کارشناسی کارنامه این است که گزارش ارائه‌شده به‌جز کارشناس حاضر در محل، توسط تیم مستقر در کارنامه نیز بررسی می‌شود. همچنین درصورت درخواست متقاضی نسبت به دریافت بازه قیمتی خودروی موردنظر، گزارش تاییدشده برای تیم قیمت‌گذاری کارنامه ارسال و بازه قیمتی براساس وضعیت بازار و گزارش به‌دست‌آمده ارائه می‌شود. همچنین گزارش کارشناسی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تحت ضمانت قرار دارد و به صورت کاغذی یا آنلاین در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

متقاضی کارشناسی خودرو، تنها کافیست به وب‌سایت کارنامه مراجعه کرده و نسبت به درخواست کارشناسی اقدام کند. با این کار، مشاورین کارنامه با متقاضی تماس می‌گیرند تا هماهنگی های لازم را برای حضور یک کارشناس مجرب و ماهر در محل موردنظر وی به عمل آورند.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد