خط تولید جک S3‌ را ببینید + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در حاشیه نمایشگاه خودرو کرمان 1401، خبرنگاران حوزه خودرو مهمان گروه صنعتی کرمان موتور بودند و از خط تولید این شرکت بازدید به عمل آوردند. یکی از برنامه‌های بازدید آن‌ها، حضور در خط تولید جک S3 کراس‌اوور کوچک و خوش فروش کرمان موتور بود که اکنون تولید آن به شرکت خودروسازان بم سپرده شده است.

جک S3 یک کراس‌اوور شهری است که به خودروهای استیشن شباهت بیشتری دارد. این خودرو از سال 1396 تاکنون توسط کرمان موتور به تولید می‌رسد. رقیب عمده این خودرو در بازار ایران، ام وی ام X22 است.

جک S3 به عنوان یکی از نخستین خودروهای اقتصادی ایمن تولید شده در ایران شناخته شده است، چرا که برای نخستین بار در کلاس خود سیستم کنترل پایداری را در اختیار کاربر قرار می‌داد. این خودرو به موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی و گیربکس CVT مجهز است. سیستم تعلیق نرم و امکانات رفاهی متعدد از جمله مزایا جک S3 هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران