موضوعات داغ

تولید پژو ۲۰۶ متوقف نخواهد شد، بازگشت خودرو محبوب پس از استانداردسازی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

قائم مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو در خصوص خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ گفت: تولید پژو ۲۰۶ متوقف نخواهد شد بلکه در تلاشیم با اعمال تغییرات و بهینه سازی، این خودرو را با استانداردهای ابلاغی جدید تطبیق دهیم و به این منظور تولید به طور موقت متوقف خواهد شد و به محض ایجاد تغییرات و اعمال استانداردهای جدید تولید مجددا آغاز خواهد شد.

کیانوش پورمجیب در نشست مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با رسانه ها در ادامه افزود: طبق سیاست واریانت سازی در خودروسازان جهانی یک خودرو بر اساس سلیقه مشتریان تولید می شود و ما نیز برخی از مدل‌های خودرو را با نیازهای مشتریان تطبیق می دهیم و تنوع سبد محصول در رانا و دنا نیز بر این اساس صورت گرفته است.

او در ادامه با اشاره به مشخصه‌های جدید تولید در ایران خودرو مانند تیراژ بالا، کامل و بدون کسری قطعه، با ثبات و با کیفیت به مراتب بالاتر، خاطر نشان کرد: محصولات ایران خودرو با ذکر مشخصات کامل و تعیین آپشن ها و انواع مدل در بورس عرضه می شوند و در زمان فروش، مشتریان از تمامی مشخصات محصول مطلع هستند و لذا ایجاد فضای تخریبی در مورد مشخصات خودروهای دنای عرضه شده، منصفانه نیست.

وی در مورد روند تولید ایران خودرو گفت: برای سه ماهه پایانی سال رشد شمارگان تولید هدف گذاری شد که با احتساب افت های تولید ناشی از قطعی حامل های انرژی در دو ماه اخیر، عملا درصد قابل توجهی از اهداف تعیین شده محقق شده است.

پورمجیب با اشاره به افزایش شمارگان تولید در بهمن ماه، تاکید کرد: برای سال آینده نیز در حال برنامه ریزی جهت تولید حداکثری متناسب با ظرفیت های تعیین شده در ایران خودرو و زنجیره تامین هستیم و در صدد ایجاد و یا فعال سازی ظرفیت ها به منظور شکل دهی تولید به سمت ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو هستیم.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد