موضوعات داغ

طرح فروش پیکاپ فوتون اتوماتیک و ون وانا ایران خودرو دیزل اعلام شد + زمان آغاز

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با توجه به فرارسیدن سال نو و به منظور مشتری مداری و تنظیم بازار، شرکت ایران خودرو دیزل قصد دارد در این هفته، پیش فروش دو محصول خود، یعنی ون وانا و پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک را آغاز کند.

ثبت‌نام محصول ون وانا از روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح و ثبت‌نام محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک از روز سه‌شنبه ۲۳ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح، از طریق سایت فروش رسمی شرکت و به صورت اینترنتی قابل انجام است.

علاوه بر این، تحویل اولین سری محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک، به عنوان پرقدرت‌ترین پیکاپ بازار ایران، به مشتریان همزمان با دور دوم فروش، صورت گرفت. در مراسم تحویل رسمی، که در روز شنبه بیستم اسفندماه برگزار شد، محصول مورد نظر به مشتریان تحویل داده شد.

محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک با پیشرانه‌ای مجهز به فناوری بورگوارد و توربو شارژر، می‌تواند ۲۴۰ اسب بخار و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. این مشخصات، باعث شده است تا این محصول، به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.

خودروی مورد نظر علاوه بر داشتن سیستم‌های ایمنی، رفاهی و هوشمند پیشرفته، دارای گیربکس اتوماتیک هشت دنده معروف ZF و طراحی داخلی زیبا است که باعث جذابیت و توجه علاقه‌مندان شده است. از ویژگی‌های دیگر این خودرو می‌توان به قابلیت داشتن دو دیفرانسیل WD4 و زنجیر موتور اشاره کرد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/12/21
با چه قیمتی ؟؟؟؟
1401/12/21
بنام خداوند بخشنده مهربان خودرو یکی از نیازهای رفاهی مردم است که در هر کشوری سقف خاصی از تقاضای حقیقی بر اساس واقعیت از نیاز عموم دارد وزارت صمت با این بازیها از حساب و رقم و قرعه کشی و غیره و ذالک فقط خودش و مردم را دچار درد سر میکند و تکلف امور را بوجود آورده اینک که خودرو ساز توانائی تولید خودرو مورد نیاز کشور را دارد اگر وزارت صمت میخواهد آرامش و روال طبیعی را در چرخه صنعت و اقتصاد کشور بوجود آورد برای هر خودرو از محصولاتش روی سایت یک درگاه ثبت نام بدون دریافت هر گونه وجه برقرار نماید و به عموم مردم کل کشور اعلام‌کند هر کس که شرایط ثبت نام دارد برای هر خودرو مورد نظر خود و تحویل در نمایندگی شهر مورد نظر خود ثبت نام کند در نهایت خودرو سازان میدانند که کل نیاز عموم مردم برای هر خودرو چه میزان و آماری است سپس اقدام به برنامه تولید کنند و در پایان هر ماه به ترتیب اولویت در ثبت نام به متقاضی اعلام قطعی کنند که خودرو مد نظرش را میتواند خریداری نماید به نمایندگی مراجعه پول را پرداخت کند و در طول چند روز تا یک هفته خودرو را تحویل بگیرد زمانی که خودرو ساز میتواند تا یکسال همه نیاز کشور را تولید کند دیگر هیچ فرقی نمی کند مهم این است که متفاضی در طول یکسال صاحب خودرو میشود این حساب وکالتی و این بازیها فقط مردم را به دردسر میاندازد بنظر من همه این بازیها را جمع کند و اول آمار حقیقی نیاز کشور رابگیرد و دوم بر آن اساس تولید کند و سوم پس از تولید به ترتیب ردیف ثبت نام‌در یکسال کل نیاز کشور را عرضه نماید و هر وقت عرضه کرد درجا نقدا کل پول را نیز دریافت کند . موفق باشید