موضوعات داغ

استقبال از ماشین لاماری امداد در نمایشگاه خودرو شیراز + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت آرین پارس موتور در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز خودرو لاماری امداد را در معرض دید علاقمندان قرار داد که با استقبال عموم مواجه شد.

این خودرو با چهره‌ای جذاب و امکانات مناسب در بخش خدمات سیار با نام لاماری امدادی به ناوگان خودروهای خدماتی امدادی این شرکت اضافه شده است.

خودرو امدادی لاماری ایما با طرح‌هایی که در ظاهر آن به کار رفته، همسو با هویت بصری برند لاماری طراحی شده است. برای تجهیزات داخلی کابین از مدل‌سازی سه بعدی پیشرفته استفاده شده است.

شرکت قصد دارد تا ۳۲ دستگاه از خودروهای سرویس برند لاماری را در سراسر کشور بین نمایندگان توزیع کند. این توزیع به گونه‌ای خواهد بود که هر نماینده یک یا دو دستگاه از این خودروهای امداد سیار را در اختیار خواهد داشت و با آن به ارائه خدمات امدادرسانی به مشتریان شرکت می‌پردازد.

در طراحی این خودروهای سرویس، نکاتی چون مشخصه شاخ گوزن در نمای جانبی، شبرنگ‌های زیر سپر جلو و عقب و چراغ‌های هشدار نارنجی بدون آژیر و بلندگو، از جمله جزئیات قابل توجه هستند.

برای نصب تجهیزات خدمات فنی در این خودروها، ابتدا یک مدل سه بعدی از داخل کابین خودرو تهیه شده و بر اساس آن، فضاسازی کاملاً منطبق بر نقشه خودرو انجام شده است که به دوام تجهیزات کمک می کند.

لاماری امداد

بنا بر اعلام شرکت آرین پارس موتور خودروهای سرویس لاماری به زودی به خدمات کوییک سرویس و سرویس در محل تجهیز خواهند شد. این خودروها با امکاناتی مانند جامپ استارت، مخزن آب، جک، انواع آچار و ابزارهای سبک، کیت پنچرگیری، علائم هشداردهنده و دیگر ابزارهای لازم برای سرویس فوری مجهز شده‌اند.

کراس اوور لاماری ایما با یک موتور ۱.۵ لیتری توربو GDI، با قدرت حداکثر ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور بیشینه ۲۸۵ نیوتن متر، مجهز شده است. قدرت تولیدی این موتور از طریق یک گیربکس دو کلاچه تر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد