موضوعات داغ

رونمایی از فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس، «جریان سبز فونیکس» آغاز شد + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

سرانجام در پی صحبت‌های رسانه‌ها پیرامون نیاز به خودروهایی با سوخت پاک برای کاهش مصرف سوخت فسیلی و کاهش آلودگی هوا در ماه‌های اخیر، به موعد رونمایی از یکی از محصولات جدید فونیکس رسیدیم. فونیکس که با عنوان محصولات لوکس، تکنولوژی به روز و نوآوری در صنعت خودروی کشور حاضر شده است، حالا تلاش می‌کند با راهکارهای زیست‌محیطی خود برای تولید محصولات آتی برنامه ریزی کند. در مراسم رونمایی از تیگو 8 پرو e پلاس به‌عنوان اولین خودرو از «جریان سبز فونیکس» و همچنین برنامه‌های این برند برای ارائه محصولاتی مبتنی بر تکنولوژی و انرژ‌ی های جدید، پرده‌برداری شد. در این مراسم که با حضور رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست، هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مدیران خودرو، مدیران ارشد برند فونیکس، نمایندگان شرکت و رسانه‌های خودرو برگزار شد، بر تعهد این شرکت به پیشرفت تکنولوژی و پایداری محیط زیست تاکید شد.

رونمایی از فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس

در طراحی فضای برگزاری این مراسم، از نمادها و المان‌های الهام‌بخش طبیعت، محیط زیست و مرتبط با این رویداد بهره گرفته شده بود که در مورد توجه قرار گرفت و در قالب نمایشی از تعهد فونیکس برای کمک به ایجاد آینده‌ای سبزتر حکایت داشت.

رونمایی از فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس، «جریان سبز فونیکس» آغاز شد

فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس

جریان سبز فونیکس

داریوش گل‌علیزاده – رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست – نخستین سخنران این مراسم با اشاره به الزام توسعه در زمینه خودروهای سازگار با محیط زیست گفت با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم برای شارژ خودروهای پلاگین هیبرید و الکتریکی، از تولید این محصولات، استقبال و حمایت خواهد شد. وی افزود، با هدف کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا، وزارت نیرو باید به توسعه خوردوهایی با سوخت پاک کمک کند.

جک لی – مدیر عامل شرکت – سخنران دیگر این مراسم در صحبت‌های خود به طرح بزرگ فونیکس برای ایجاد سه تحول بزرگ در حوزه‌های فناوری، صنعت و محیط زیست اشاره کرد. وی گفت، فونیکس با تمرکز جدی بر نوآوری، قصد دارد صنعت خودرو ایران را متحول سازد و فعالانه به توسعه پایدار کمک کند.

حسین شریعت – عضو هیئت مدیره – نیز از تلاش‌های قابل توجهی که شرکت مدیران خودرو در جهت رفع نگرانی های زیست محیطی انجام داده است سخن گفت. وی همچنین بر اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حفظ زمین برای نسل های آینده تاکید کرد.

مدیر برند فونیکس نیز به‌عنوان آخرین سخنران به تشریح بیشتر مفهوم «جریان سبز فونیکس» پرداخت. او از برنامه های گسترده فونیکس برای تولید خودروهای سازگار با محیط زیست پرده برداشت و بر اهمیت فناوری خودروهای پلاگین هیبرید به طور ویژه تاکید کرد.

در بخش دیگر برنامه، مدیران ارشد شرکت به دنبال رونمایی از برنامه‌های خود برای افزایش تولید محصولات سازگار با محیط زیست، برای برداشتن گام‌های اساسی در این زمینه هم‌پیمان شدند.

مدیران ارشد شرکت به دنبال رونمایی از برنامه‌های خود برای افزایش تولید محصولات سازگار با محیط زیست، برای برداشتن گام‌های اساسی در این زمینه هم‌پیمان شدند.

پیش از رسیدن به لحظه رونمایی، میهمانان به تماشای یک نمایش مفهومی در زمینه عملکرد تاریخی بشر در قبال طبیعت نشستند. این نمایش به مسئولیت جمعی برای شکل دادن به آینده‌ای پایدار اشاره داشت و به زبان هنر از حاضران خواست تا در حفاظت از محیط زیست برای نسل‌های آینده، به فونیکس بپیوندند.

رونمایی از فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس، «جریان سبز فونیکس»

رونمایی از فونیکس تیگو 8 پرو e پلاس

در نهایت، لحظه رونمایی از تیگو 8 پرو e پلاس رسید و به دنبال آن، مدیر مارکتینگ فونیکس به تشریح ویژگی‌های برجسته این محصول پرداخت. وی با اشاره به اینکه محصول جدید، ترکیبی یکپارچه از تکنولوژی روز، طراحی بدیع، و ویژگی‌های سازگار با محیط زیست، از عزم راسخ و تعهد فونیکس نسبت به نوآوری و تولید محصولات دوستدار محیط زیست سخن گفت. تیگو 8 پرو e پلاس با ترکیب دو موتور برقی و یک موتور بنزینی، در حالت بهینه با امکان تولید قدرت 326 اسب بخار و گشتاور 510 نیوتن متر، پرقدرت‌ترین خودروی کراس‌اور در کشور است. شتاب این خودرو در حالت فول‌شارژ، 7.6 ثانیه و میزان مصرف آن در همین حالت، تنها 1.55 لیتر است. این محصول با باک پر و باتری فول‌شارژ، امکان پیمایش 1000 کیلومتر و در حالت تمام الکتریکی، امکان پیمودن 75 کیلومتر را دارد. تیگو 8 پرو e پلاس از 9 حالت هوشمند برای توزیع نیروی موتورها و بازیابی انرژی تولید شده بهره می‌برد. همچنین گارانتی این خودرو 7 سال یا 200 هزار کیلومتر و برای باتری آن 5 سال یا 150 هزار کیلومتر است.

فونیکس، به کمک تکنولوژی های جدید برای ارائه محصولی که بیشترین میزان بازدهی را ارائه می‌کند تلاش می کند و با رونمایی از تیگو 8 پرو e پلاس، فعالیت خود را در حوزه خودروهای کم مصرف در صنعت خودرو کشور را آغاز کرد. فونیکس همچنین، با پیشبرد برنامه‌های خود در خدمت جامعه می‌کوشد گام‌های دیگر را در زمینه زیست محیطی و اقدامات فرهنگی بردارد. رویداد رونمایی مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت. جریان سبز فونیکس، این برند را به‌عنوان یکی از فعالان صنعت در راه‌حل‌های حمل‌ونقل سازگار با محیط‌زیست، پیش خواهد برد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد