تصادف گودزیلا دو هزار اسبی با سرعت 350 کیلومتر بر ساعت + فیلم

با اینکه در ویدئوی زیر ممکن است خلاف چیزی که می گویم نشان داده شود ولی نیسان GT-R تقویت شده ی متعلق به تیم Insanity Racing که در فیلم می بینید در اصل واژگون نشد. با دیدن فیلم احتمالا وسوسه خواهید شد که بگویید چپ شده است ولی در واقع دوربینی که در کابین این خودرو شل نصب شده است به اطراف پرتاب می شود و بیننده با دیدن فیلم اینطور برداشت می کند که خودرو واژگون شده است، در حالی که 4 چرخ خودرو روی زمین هستند. تصویری که پس از حادثه گرفته شده است نشان می دهد که خسارات وارده با وجود سرعت شگفت انگیز 350 کیلومتر در ساعت آنقدر که انتظار دارید شدید نیست.
مالک خودرو می گوید استفاده از بازوی کمبر افتر مارکت در سیستم تعلیق عامل ایجاد این حادثه است. هنگام رانندگی در سرعت بالا این قطعه شکست و با آسیبی که به سیستم تعلیق رساند باعث چرخش خودرو به دور خودش شد. خوشبختانه راننده موفق شد بدون هیچ آسیبی از این حادثه جان سالم به در ببرد. خودروی مذکور برای انجام تعمیرات به گاراژ برگردانده شد و به زودی به پیست درگ بر می گردد تا برای رسیدن به سرعت 362 کیلومتر در ساعت تلاش کند.
با 2000 اسب قدرت نیسان GT-R تقویت شده ی Switzer Goliath X یکی از قویترین خودروها در گردهمایی مسابقه درگ ½ مایل بود. احتمالا در این فکر هستید که این خودرو دیوانه وار ترین GT-R نسل R35 است ولی مدل تقویت شده توسط موسسه AMS از این هم سر سخت تر است زیرا آنها موفق به خلق یک هیولای 2500 اسبی شدند که فقط می توانیم تصور کنیم یک موشک خالص باشد!

نظرات
 
 
 
کیوان 1395/5/13
اگه پراید یا پژو میبود.......
Kk 1395/5/13
خيلي فرمون ماشين بازي مي كرد!!!
Pourya 1395/5/13
ببین چه گودزیلایی هست که با سرعت 350 دور زد چپ نکرد
ali-gsxr 1395/5/13
فقط میتونم بگم

big japan
امیر 1395/5/14
یه سوال
این ماشین با 2000 اسب قدرت چطوری نمیتونه از مرز 400کیلومتر رد بشه در حالی که بوگاتی با 1100 اسب 435 کیلونتر در ساعت رو ثبت کرده؟
  • saman 1395/8/22
    دوست عزیز، این تست حداکثر سرعت نبود، بلکه تست حداکثر سرعت در 400 متر بود. بنابراین عدد اعلام شده مربوط به حداکثر سرعت خودرو نیست. و چه بسا که سرعت 400 کیلومتر را راحت تر نسبت به بوگاتی بپیماید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران