موضوعات داغ

فروش نقدی تیارا ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه با اولویت پاییز + جدول شهریور ۱۴۰۲

عکس مطلب اول

طرح جدید فروش نقدی خودروی تیارا مخصوص آن دسته از افرادی است که از طریق سامانه یکپارچه تخصیص اقدام به خرید خودرو کرده‌اند و تحویل خودروی آن‌ها طبق اولویت‌بندی، به پاییز موکول شده است. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت مکث موتور به نشانی http://customers.maxmotorco.com و با استفاده از کد ملی خود، از اولویت تحویل خودرو اطلاع پیدا کرده و چنانچه اولویت تحویل پاییز باشد، نسبت به خرید نقدی تیارا اقدام کنند.

در این طرح فروش، تیارا در دو رنگ مشکی و سفید با قیمت ۱ میلیارد و ۳۴۱ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان معادل قیمت مصوب در دسترس متقاضیان قرار گرفته است. علاقه‌مندان از روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریورماه لغایت دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ فرصت دارند عملیات واریز وجه را انجام دهند. زمان تحویل خودروهای تیارا ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

توجه داشته باشید که واریز وجه جهت خرید نقدی تیارا تنها از طریق درگاه اینترنتی و جهت کد ملی‌های اعلامی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص امکان‌پذیر است. در ضمن، واریز مبالغ باید از طریق شماره‌حسابی صورت گیرد که به نام متقاضی است. شماره تلفن ثبت‌شده در سیستم هم باید به نام متقاضی باشد. اگرچه قیمت اعلامی شامل کلیه هزینه‌ها اعم از عوارض بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش‌افزوده، نقل و انتقال و ... می‌شود، ولی در صورت تغییر تعرفه هر یک تا زمان تحویل، مشتری باید مابه‌التفاوت ناشی از حقوق دولتی را پرداخت کند.

به عنوان یک نکته مهم، جریمه تأخیر در تحویل خودرو در صورت تخصیص ارز در سامانه بانک مرکزی معادل ۱۲ درصد سالانه است. اگر تخصیص ارز در این سامانه صورت نگیرد، مسئولیتی شامل حال مکث موتور نمی‌شود. سود انصراف نیز ۱۲٪ سالانه در نظر گرفته شده است.

تمام اطلاعات مربوط به تیارا در وب‌سایت رسمی مکث موتور به آدرس www.maxmotorco.com قابل‌مشاهده هستند. شرایط فروش نقدی تیارا مکث موتور در جدول زیر خلاصه شده است. در بخشنامه فروش نقدی تیارا قید شده که امکان انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی)، امکان فروش حواله خودرو به صورت وکالتی و همین‌طور امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

جدول فروش نقدی خودروی تیارا مکث موتور

مشخصات خودرو برند نام خودرو مدل سال رنگ‌بندی
مکث موتور تیارا ۱۴۰۲ سفید- مشکی
حجم موتور خروجی موتور گشتاور گیربکس
۱.۵ لیتر ۱۵۵ اسب بخار ۲۱۵ نیوتن متر ۶ سرعته اتوماتیک
مشخصات پرداخت قیمت مصوب (تومان) مبلغ قابل واریز (تومان) مهلت واریز زمان تحویل
۱.۳۴۱.۵۶۳.۶۸۱ ۱.۳۴۱.۵۶۳.۶۸۱ ۲۱ الی ۲۷ شهریور ۹۰ روز کاری

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد