یک گردهمایی خودرویی واقعی را ببینید

در این چند وقت اخیر، گردهمایی های زیادی در ایران انجام شده و شاید بسیاری از آنها هنوز به آن پختگی و گستردگی یک گردهمایی بزرگ نرسیده اند. اما برای نمونه قصد داریم در این مقاله به یک گردهمایی واقعی و بزرگ که در خارج از کشور برگزار شده اشاره کنیم. کلوپ Peach State Challengers در آتلانتا قرار دارد و در این گردهمایی قصد داشته بگوید که از خرید خودروهای تنها سفید و سیاه توسط مردم خسته شده و با گردهمایی 76 دستگاه چلنجر از اعضای خود، یک رنگین کمان از خودروهای کلوپ خود درست کرده تا به مردم بگوید که خودرو تنها رنگ سفید یا سیاه نیست!
برای این گردهمایی جالب یک محیط بسیار باز هماهنگ شده بود و خودروها به صورت بسیار دقیقی پارک شدند. جالب است که قبل از گردهمیی به صورت دیجیتالی خودروها را چیده بودند و نوع پارک کردن خودروها و رنگ هر کدام از قبل برنامه ریزی شده بود. این مدل پارک کردن خودروها حدود 2 ساعت به طول انجامید.
بعد از این گردهمایی و انتشار عکس های آن در فضای مجازی به سرعت 10 الی 15 خودروی جدید به کلوپ پیوستند و تا به حال تعداد اعضای این کلوپ بعد از شروع کار در سال 2014 به 402 عضو رسیده است.

تصویر دیگری از این گردهمایی جالب

نظرات
 
 
 
جواد 1395/5/22
با ماشین قیمت مفت و پول و امکانات آسان چنین گردهمایی برگزار کردن هنر نیست
با محدودیتهای منحصر بفرد کشورمان یه گردهمایی پیکان خودمون تو شهرستان می ارزه به هزار تا از این گردهمایی های آبکی
\\\\\\ 1395/5/22
الان جک سوار های میان اعلام حضور میکنن
میگن گردهمایی ما بهتره خخخخخخخخخخخخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران