موضوعات داغ

مزایده ۳۵۶ دستگاه خودرو توقیفی به زودی برگزار می‌شود + جزئیات

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

رییس سازمان اموال تملیکی استان تهران اعلام کرده است که در حال حاضر تعداد ۳۵۶ دستگاه خودرو قاچاق در اختیار این سازمان قرار دارد. از این تعداد، ۸۵ دستگاه از نوع خودروهای قاچاق، ۱۰۵ دستگاه خودرو ضبطی و ۱۶۶ دستگاه خودرو متروکه می‌باشند که جمعاً به تعداد ۳۵۶ دستگاه خودرو در اختیار سازمان اموال تملیکی استان تهران قرار دارند.

به گفته حسین ایزدی، این خودروها پس از تاییدیه استاندارد و محیط زیست به مزایده عمومی گذاشته خواهند شد. ایزدی افزوده که تعداد ۱۰۵ دستگاه خودرو ضبطی حکم قطعی دارند و پس از تاییدیه استاندارد و محیط زیست، قابلیت عرضه و فروش خواهند داشت. این اقدام قرار است در آینده نزدیک انجام شود.

در مورد تعیین تکلیف اموال تملیکی استان تهران، ایزدی به آمار تازه اشاره کرده است. در شش ماهه ابتدای سال جاری، تعداد ۴۹۷۶ ردیف کالا به ارزش ۲۹۳۵ میلیارد تومان در سازمان اموال تملیکی استان تهران تعیین تکلیف شده است. این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، از نظر تعداد ۲۹۱ درصد و از نظر ارزش ۱۵۷ درصد رشد نشان می‌دهد.

رئیس سازمان اموال تملیکی استان تهران به مقایسه آمار فروش نیمه اول امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرده و اعلام کرده است که در شش ماهه ابتدای سال جاری، ۷۷۶ ردیف کالا به ارزش ۴۱۹ میلیارد و ۷۶۴ میلیون تومان توسط سازمان اموال تملیکی استان تهران به فروش رسیده است. این افزایش نسبت به ۶ ماهه سال قبل از نظر تعداد ۳۹ درصد و از نظر ارزش ۷۲۹ درصد رشد نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد