موضوعات داغ

تویوتا پریوس ۲۰۲۴ معرفی شد، افزایش قیمت ۲۰۰ دلاری و تغییرات جزئی

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

تویوتا پریوس ۲۰۲۴ به جز چند تغییر جزئی و افزایش قیمت ۲۰۰ دلاری، تقریبا مشابه مدل ۲۰۲۳ است. این اتفاق برای مدل هیبریدی افسانه‌ای در دومین سال فروش نسل پنجم آن تعجب‌آور نیست.

قیمت نسخه‌های مختلف مدل ۲۰۲۴ از ۲۸۷۴۵ دلار با تیپ LE دیفرانسیل جلو شروع می‌شود. این نشانگر افزایش قیمت ۲۰۰ دلاری نسبت به مدل ۲۰۲۳ است که ۲۸۴۵۴ دلار قیمت داشت.

این مدل همچنان در تیپ‌های LE، XLE و لیمیتد در دسترس قرار دارد که همگی با سیستم دیفرانسیل جلو یا تمام چرخ محرک عرضه می‌شوند. قیمت تمامی نسخه‌ها برای سال مدل ۲۰۲۴ تا ۲۰۰ دلار افزایش می‌یابد.

خریداران در ازای این مبلغ اضافی می‌توانند انتظار نشان جدید "فراتر از صفر" را داشته باشند که به گفته تویوتا نماد "تلاش جهانی این شرکت برای نزدیکتر شدن به یک آینده کربن خنثی" است. مدل جدید همچنین یک ویژگی استریم یکپارچه دارد که به راننده اجازه می‌دهد اشتراک اپل موزیک و آمازون موزیک خود را به سیستم سرگرمی خودرو متصل کرده و از آهنگ‌های خود لذت ببرد.

تویوتا پریوس ۲۰۲۴

علاوه بر این، پریوس ۲۰۲۴ با صدای جدید قفل و باز کردن درها همراه است. این ویژگی که توسط مهندسان صدا طراحی شده است، "خوشایند و متمایز است، در حالی که قفل و باز شدن درها را نشان می‌دهد."

پریوس ۲۰۲۴ در شش رنگ سفید، نقره‌ای، خاکستری، مشکی، قرمز و آبی عرضه می‌شود. پیشرانه هیبریدی ۲ لیتری در نسخه دیفرانسیل جلو توان ۱۹۴ اسب بخار و در نسخه تمام چرخ محرک توان ۱۹۶ اسب بخار تولید می‌کند.

پریوس ۲۰۲۴ در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. قیمت پریوس پرایم پلاگین هیبریدی هنوز اعلام نشده است.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/7/27
آقا زیاد تقییر نکرده تو یک سال واقعا ژاپنی‌ها دارن کم کاری میکنن 🤣🤣
عامو 25ساله ایران خودرو و سایپا ماشیناشون تغییر نکردن از لحاظ قیافه از لحاظ کیفیت پس رفت هم داشتن ،،🤣🤣🤣