موضوعات داغ

سدان برقی های‌فای Z سیتی ادیشن با بازه پیمایشی ۵۳۵ کیلومتر

عکس مطلب اول

نسخه شهری سدان برقی HiPhi Z در دو مدل ۴ نفره و ۵ نفره روانه بازار شده است. های‌فای Z سیتی ادیشن حدود ۱۳۷۰۰ دلار ارزان‌تر از مدل معمولی بوده و در محدوده قیمت ۶۹۷۴۰ الی ۷۲۴۷۵ دلار به فروش می‌رسد.

نسخه City ظاهر جذاب و زیبای نسخه فعلی را به ارث برده و همچنان شامل چراغ‌های جلوی عجیب و اغراق‌آمیز می‌شود، هرچند قابلیت تنظیم هوشمند در این چراغ‌ها حذف شده است. همانند نسخه معمولی، های‌فای جدید دارای ۵۰۳۶ میلی‌متر طول، ۲۰۱۸ میلی‌متر عرض و ۱۴۳۹ میلی‌متر ارتفاع بوده و فاصله بین دو محور آن به ۳۱۵۰ میلی‌متر می‌رسد.

های‌فای Z سیتی ادیشن

داخل کابین های‌فای زد سیتی ادیشن نیز مطابق با مدل معمولی است و تغییرات خاصی در آن مشاهده نمی‌شود. نمایشگر کنترل مرکزی ۱۵.۰۵ اینچی با سیستم یکپارچه HiPhiGo و تراشه اسنپدراگون ۸۱۵۵ کوالکام، سنسور لیدار، شبکه 5G، سیستم نظارت بیولوژیکی و ... از جمله امکانات خودرو به حساب می‌آیند.

داخل کابین HiPhi Z City Edition

سدان برقی های‌فای Z سیتی ادیشن به باتری ۹۰.۱۸ کیلووات ساعتی مجهز بوده و موتور آن قادر به تولید ۶۶۲ اسب بخار قدرت و ۸۲۰ نیوتن متر گشتاور است. باتری خودرو با استفاده از شارژر معمولی در مدت‌زمان ۹ ساعت شارژ می‌شود. در صورت شارژ کامل، نسخه شهری های‌فای زد قادر به پیمایش مسافتی حدود ۵۳۵ کیلومتر است. البته باتری از فناوری شارژ سریع نیز پشتیبانی کرده و در صورت استفاده از شارژر سریع، در عرض کمتر از ۱ ساعت به شارژ کامل می‌رسد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/8/2
پلتفرم زیبا و قابلیت های فنی خوبی داره.