موضوعات داغ

دوچرخه سواری سبز و باشکوه جیکو در ووهو چین، اکوسیستم سبز آفرودی جیکو با حضور هزاران شرکت کننده

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در تاریخ 17 اکتبر 2023 میلادی، مراسم افتتاحیه سواری سبز جیکو سال 2023 با شکوه فراوانی در شهر ووهو چین برگزار شد.

این رویداد تحت شعار «سفر جدید، زندگی جدید - سواری زندگی سبز» و با حمایت گسترده دولت و مسئولان شهری برگزار شد و بیش از هزار نفر از کاربران، شرکا و رسانه‌های همکار از بیش از 30 کشور و منطقه جهان به دعوت جیکو پاسخ دادند تا اکوسیستم سبز و هوشمند حمل و نقل را ترویج دهند. در فضایی پرشور و با آگاهی دغدغه‌های زیست‌محیطی، آنها از طریق یک سواری سبز به جشن ایده‌آل‌های خودروهای کم‌کربن و حامی محیط زیست‌ پرداختند و بدین ترتیب سفر سبز جدیدی را آغاز کردند.

دوچرخه سواری سبز و باشکوه جیکو در ووهو چین

دست در دست جیکو به سوی آینده‌ای سبز با کربن کم

این مراسم دوچرخه سواری در پارک اکسیژن طبیعی شن شان در شهر ووهو برگزار شد. با دستور شروع قاطعانه، ناوگان عظیمی از دوچرخه‌ها از نزدیکی ساختمان دولت-شهر حرکت کردند. دوچرخه‌سواران از میان مسیرهایی که با شعارهای الهام‌بخش مختلف در مورد محیط زیست کم‌کربن تزئین شده بود، عبور کردند. در عین حال، پخش زنده لحظه به لحظه این سواری سبز را به تصویر می‌کشید. هزاران نفر در محل شاهد مراسم امضای عمومی بین جیکو و اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت بودند. جیکو در کنار «قاصدان طبیعت جهانی» آماده است تا راه‌حل‌های طبیعی را بپذیرد و وارد عصر مزایای طبیعت شود و به سوی آینده‌ای سبز حرکت کند.

جیکو همواره «توسعه سبز» را به عنوان یک جهت‌گیری استراتژیک مهم در نظر گرفته و به طور کامل مفهوم «کاهش کربن» را در خود متبلور کرده است. دوچرخه‌ها، اگرچه کوچک‌اند، روح دوستدار محیط‌زیست و توسعه پایدار جیکو را حمل می‌کنند. اوج رویداد، با عنوان «آینده سبز» شناخته می‌شد که طی آن شرکت‌کنندگانی که سواری را به پایان رسانده بودند، مدال‌های یادبود و جوایز ارزشمندی دریافت می‌کردند. در موج رو به رشد روندهای سبز و کم‌کربن، صنعت خودروسازی با فرایندهای چندگانه تولید و زنجیره‌های صنعتی گسترده‌اش، با چالش‌هایی روبرو است. با این حال، برای جیکو کاهش کربن و حفاظت از محیط‌زیست نه تنها مسئولیت‌های برندی بلکه اهداف محوری برای توسعه پایدار هستند. جیکو به عنوان یک برند خودرو متعهد به ماموریت، همچنین انواع اقدامات حفاظت از محیط ‌زیست را در سراسر جهان سازماندهی و اجرا کرده است تا سفر کم کربن را ترویج دهد و از سوی همه اقشار جامعه مورد تقدیر قرار گرفته است. در آینده، جیکو منابع بیشتری را یکپارچه خواهد کرد تا پتانسیل بزرگ‌تری برای مشارکت قابل‌توجه در تلاش‌های حفاظت از محیط‌زیست آزاد شود.

مراسم دوچرخه سواری در پارک اکسیژن طبیعی شن شان در شهر ووهو

کربن کمتر، سازگارتر با محیط‌زیست - خودروهای هیبریدی به عنوان انتخاب سبز

جیکو، برند نوآور خودروهای آفرود، نام خود را از ترکیب واژه آلمانی «Jäger» و واژه انگلیسی «Cool» گرفته است که بیانگر همزیستی حال و هوای آفرود و شهری، سبک و کیفیت است و مأموریت اکتشاف شجاعانه و پایداری لجوجانه را متبلور می‌سازد.

با فلسفه توسعه پایدار جیکو، خودروی هیبریدی پلاگ‌این J7 PHEV تولید شده است. طراحی داخلی J7 PHEV از سبک اصلی جیکو فاصله گرفته و دارای یک کنسول مرکزی مدرن و فعال‌سازی حالت برقی هنگام باز شدن درب است که امکان لذت بردن از سواری خودروهای انرژی جدید را فراهم می‌کند. این خودرو با ویژگی‌های سوخت‌رسانی کارآمد و انتشار کربن کم، مجهز به باتری 18.3 کیلووات ساعتی و باک سوخت 60 لیتری بزرگ، سیستم هیبریدی پلاگین امکان کارکرد در حالت خالص برقی را فراهم می‌کند و تأثیرات زیست‌محیطی را به حداقل می‌رساند. علاوه بر برآورده کردن نیازهای تردد روزمره شهری، رانندگی J7 PHEV برای سفرهای آفرود ناگهانی و اردو زدن در طبیعت نیز گزینه عالی برای احیای خود محسوب می‌شود. این خودرو مجهز به منبع تغذیه برق خارجی 220 ولت، می‌تواند انواع نیازهای برقی در فضای باز را برآورده کند و لحظات شاد را با دوستان در میان مناظر سبز به اشتراک بگذارد.

این رویداد بزرگ دوچرخه سواری سبز، فراخوان مهم جیکو به بشریت برای پیاده‌سازی سبک زندگی کم‌کربن به صورت جمعی است. جیکو همچنان به بهبود روش‌های سفر هوشمند و سبز ادامه خواهد داد و دست در دست کاربران جهانی به سوی آینده‌ای سبز حرکت خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد