موضوعات داغ

رویداد خیریه مدیران خودرو با همکاری باشگاه مشتریان برگزار شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

رویداد خیریه مدیران خودرو با شعار "با ام وی ام با عشق" با همکاری باشگاه مشتریان مدیران خودرو و یکی از بنیادهای خیریه، در ورزشگاه شهید غروی تهران برگزار گردید. در این رویداد، بیش از ۱۰۰ کودک شامل کودکان تحت حمایت موسسه خیریه و همچنین فرزندان مشتریان ام وی ام و نمایندگی‌های این برند حضور به هم رساندند.

شرکت مدیران خودرو با بیش از دودهه حضور در بازار ایران،اکنون توانسته تعداد اعضای خانواده خود به بیش از نیم میلیون نفر در کشور افزایش دهد. این شرکت در راستای توسعه اهداف خود تنها به فروش خودرو نمی‌اندیشد، بلکه در کنار این مهم اقدامات تاثیرگذاری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی برمی‌دارد. به همین منظور در جدیدترین اقدام خود در راستای دستیابی به هدف حق تحصیل و شادی برای همه کودکان، رویداد خیریه ای را با عنوان با ام وی ام با عشق به همکاری یکی از موسسه های خیریه در تهران برگزار کرده است.

برند ام وی ام طی همکاری با موسسه‌های خیریه مختلف حامی کودکان بدسرپرست بوده و با هدف ایجاد حق تحصیل، شادی و اوقات فراغت برای کودکان این رویداد خیریه را برگزار کرده است. این رویداد بسیار مهم و ارزشمند بوده و نشان از تلاش‌های بی‌دریغ ام وی ام در راستای کمک به کودکان نیازمند دارد. در این رویداد خیریه، با عشق و انگیزه بیش از 100 کودک و نوجوان در سنین مختلف حضور داشته و برنامه های مفرحی برای آنها تدارک دیده شده بود. این برنامه ها شامل فعالیت های آموزشی، بازی ها و مسابقات جذاب، نمایشگاه هنری و سخنرانی های الهام بخش بوده است. برخی از کودکان حتی به عنوان هنرمندان مهمان در این رویداد خیریه شرکت کرده و با استعداد و استعداد خود به تماشاچیان شگفت زده واقع شده اند. فضای پرانرژی و پراز همبستگی این رویداد، باعث شده تا کودکان به چشمان شاد خود به خانه برگردند، با احساس تحصیل و شادابی. ام وی ام با تلاش های خود در بهبود زندگی کودکان، نمونه ای الهام بخش برای جامعه است.

مدیران خودرو

نکته قابل توجه در این رویداد خیریه، حضور مدیران ارشد چینی در کنار مدیران ایرانی شرکت مدیران خودرو و گذراندن وقت با کودکان و مشارکت در برنامه های مفرح با آنها بود. این رویداد با هدف گسترش آموزش، فراهم کردن تحصیل و امکانات تحصیلی و ایجاد اوقات فراغت برای تمامی کودکان برگزار شده بود. در این رویداد، علاوه بر حضور کودکان تحت حمایت موسسه خیریه مهر آفرین، فرزندان و کودکان مشتریان ام وی ام نیز با لباسی یکسان و با امکاناتی برابر شرکت کردند. در بین برنامه‌های تدارک دیده شده، والیبال، فوتبال، نقاشی و سایر فعالیت‌ها برگزار شدند که مدیران ارشد ایرانی و چینی ام وی ام همواره در کنار کودکان حضور داشتند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد