موضوعات داغ

لادا وستا اسپرت لاین عرضه شد، نسخه اسپرت در قالب استیشن واگن

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

چندی پیش و در جریان نمایشگاه اوراسیا، خودروهای لادا در ایران معرفی شدند که از جمله آن‌ها می‌توان به لادا وستا اسپرت اشاره کرد. اکنون شرکت روسی اتوواز مدل جدیدی از خانواده لادا وستا را به بازار عرضه کرده است. این خودرو لادا وستا اسپرت لاین نام دارد که در حقیقت نسخه اسپرت از مدل استیشن واگن لادا وستا است.

لادا وستا اسپرت لاین به موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که حداکثر 118 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. کیت بدنه، رینگ‌های بزرگتر و آلیاژی 17 اینچی، تزیینات داخلی و فرمان جدید از جمله تجهیزات اضافه این خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد هستند.

علاوه بر تغییرات ظاهری، بهبودهای فنی نیز در لادا وستا اسپرت لاین رخ داده‌اند. کمک فنرهای این خودرو سفت‌تر هستند و ترمزها نیز تقویت شده‌اند. خروجی‌های اگزوز کرومی و صندلی‌های جلو اسپرت نیز از دیگر موارد قابل ذکر در مورد لادا وستا اسپرت لاین هستند.

لادا وستا اسپرت لاین

به جز موارد گفته شده، سایر تجهیزات لادا وستا اسپرت لاین با نسخه استاندارد یکسان هستند. پنل ابزار دیجیتال، دوربین و سنسور پارک عقب، سیستم تهویه مطبوع دستی، گرمکن صندلی‌های جلو، گرمکن شیشه جلو،‌ سیستم چندرسانه‌ای به همراه نمایشگر و قابلیت تا کردن صندلی‌های عقب بخشی از تجهیزات این خودرو به شمار می‌آیند. در صورت جمع کردن صندلی‌های ردیف عقب این خودرو، حجم فضای بار آن به 825 لیتر خواهد رسید.

لادا وستا اسپرت لاین در دو نسخه عادی و بلک عرضه می‌شود. قیمت نسخه عادی آن 2,350,900 روبل (1,396,434,600 تومان) است. نسخه بلک نیز 2,380,900 روبل (1,414,254,600 تومان) قیمت دارد. رینگ‌های مشکی، تزیینات سپر، اسپویلر عقب و همچنین جلوپنجره مشبک مشکی از جمله موارد خاص نسخه بلک هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد