موضوعات داغ

نگاهی به فضای داخلی آریزو 8، کابین لوکس سدان جدید فونیکس + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

به دنبال مطالب گذشته درباره زبان طراحی، قدرت و ایمنی آریزو 8، در این مقاله قصد داریم نگاه دقیق‌تری به فضای کابین این خودرو داشته باشیم.

با قدم گذاشتن در داخل کابین آریزو 8، وارد یک فضای نسبتا لوکس با فناوری هوشمند، آپشن‌های رفاهی و کیفیت خوب متریال می‌شوید که محیطی آرام ایجاد می‌کنند. به عنوان خودرو، عمده تلاش‌ها برای طراحی داخلی این محصول به نحوی بوده که تا نیازهای علاقه‌مندان به وسایل نقلیه لوکس را تامین کند.

فضای داخلی آریزو 8

فناوری و تجهیزات رفاهی

در فضای داخلی آریزو 8 از تکنولوژی روز استفاده شده است. سیستم پخش عطر در فضای کابین، احتمالا اولین جلوه لوکس از این محصول است که به محض ورود، نظر سرنشینان را جلب می‌کند. داشبورد مینیمالیستی آریزو 8 دارای دو صفحه LCD 12.3 اینچی است که به عنوان مرکز خودرو عمل می‌کنند. نمایشگرهای آن‌ها که اطلاعات خودرو، رسانه و مسیر را نشان می‌دهد، در مقابل فرمان دی-کات و شیفتر دنده، حس اسپرت دارد و در کنار چرم به کار رفته، به کابین خودرو حالت شیک و مدرن می‌دهد. نورپردازی 64 رنگ نور که تا ردیف عقب امتداد یافته اند، به نحوی طراحی شده‌اند که رنگ آنها برای مطابقت با حالت های رانندگی و ریتم موسیقی، تغییر می‌کند.

در قسمت سرنشینان عقب، راحتی در اولویت قرار دارد. صندلی‌ها فضای زیادی برای کشیده شدن پاها دارند. همزمان که سانروف پانوراما کابین را در نور طبیعی قرار می دهد، سایه‌های جانبی برقی امکان کنترل نور و حفظ حریم خصوصی را فراهم می‌کند.

امکانات داخلی آریزو 8

امکانات داخلی آریزو 8

فناوری یکپارچه، این تجربه را مضاعف می‌کند و کنترل صوتی در آریزو 8، با دسترسی‌هایی مانند وضعیت آب و هوا و انتخاب موسیقی را برای حداقل حواس پرتی در طول رانندگی ارائه می‌دهد. 12 اسپیکر سونی، تجربه‌ای خوبی از گوش دادن به موسیقی را به جا می‌گذارد و کیفیت صدا بسیار خودرو است.

با ترکیب طراحی زیبا، متریال با کیفیت و فناوری بصری، کابین آریزو 8، سرنشینان را با اتمسفری جالبی احاطه کرده و رانندگی روزانه را به یک فضای آرام ارتقا می‌دهد. صندلی‌های چرمی، نور محیطی و صفحه‌نمایش‌های تعاملی، فضایی را ایجاد می‌کنند که اشتیاق شما را برای بودن در پشت فرمان بیدار می‌کند.پنل شارژ پرسرعت وایرلس 50 وات، خاطر شما را از باتری تلفن همراه، آسوده می‌کند. قابلیت یونیزاسیون و PM 2.5 هوایی سالم را در اوج آلودگی ترافیک به ریه‌های شما می‌فرستد و قابلیت گرمکن برای فرمان و تمامی صندلی‌ها، تجربه‌ای دلچسبی را از روزهای زمستانی می‌سازد.

به طور کلی با توجه به امکانات رفاهی که هر نیازی را در نظر گرفته، ای بسا سرنشینان سرحال، سرزنده و شادتر از زمانی که سفر خود را آغاز کردند به مقصد برسند. آریزو 8 نشان دهنده سطح بالای یک سدان است. فضای داخلی آریزو 8 گواهی بر تعهد فونیکس به ارائه خودروهای فراتر از انتظارات است. جایی که در آن کیفیت، راحتی و فناوری در کنار هم قرار می گیرند تا یک تجربه رانندگی قابل توجه را ایجاد کنند. چه در حال رفت و آمد به محل کار، چه سفر جاده‌ای، فضای داخلی آریزو 8 هر ترددی را به سفری لذت بخش تبدیل می کند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/10/23
معرکه اس