موضوعات داغ

نمایشگاه خودرو کرمان از 17 تا 20 بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

استان کرمان که یکی از قطب‌های خودروسازی کشور شناخته می‌شود در اواسط بهمن ماه جاری میزبان سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته کرمان نمایشگاه خودرو کرمان خواهد بود.

به گزارش خودروبانک استان کرمان که از آن با عنوان قطب سوم صنعت خودروسازی کشور یاد می شود، در بهمن ماه جاری میزبان خودروسازان بزرگ کشور در این شهر خواهد بود تا سیزدهمین نمایشگاه خودرو کرمان را برگزار کند.

استان کرمان با داشتن منابع معدنی فلزی و غیرفلزی فراوان یکی از غنی‌ترین استان‌های معدنی کشور و به تعبیری “بهشت معدن کاران” شناخته شده است. همین مزیت، نمایشگاه خودرو کرمان را به یکی از بازارهای هدف خودروسازان کار و تجاری تبدیل کرده و این خودروسازان همواره حضور پررنگی در نمایشگاه خودرو کرمان دارند.

سیزدهمین دوره نمایشگاه خودرو کرمان نیز همانند دوره‌های پیشین میزبان خودروسازان گروه کار و تجاری نیز خواهد بود.

نمایشگاه خودرو کرمان از 17 تا 20 بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

از سوی دیگر به دلیل اینکه کرمان زادگاه خودروسازانی مانند کرمان موتور، مدیران خودرو، خودروسازان بم، خودروسازان راین، کارمانیا و ... است، این خودروسازان همواره نمایشگاه خودرو کرمان را با جدیتی خاص دنبال و حضور در آن را فرصتی برای نمایش توانمندهای خود به همشهریان می‌دانند و از این فرصت نهایت بهره را نصیب خود می‌کنند.

دوازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، میزبان خودروسازانی مانند زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو، فردا موتورز، بهمن موتور، ایران خودرودیزل، سایپا دیزل و ... بود.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته کرمان از ۱۷ تا ۲۰ بهمن‌ماه جاری در مجموعه نمایشگاهی جنوب شرق کرمان از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد