موضوعات داغ

سامانه خرید خودرو وارداتی جانبازان باز شد + جدول مدل خودروها

عکس مطلب اول

با توجه به اینکه بیش از ۳۰۰۰ جانباز از ثبت نام در طرح عرضه خودرو وارداتی برای جانبازان جا ماندند، سامانه یکپارچه بار دیگر از تاریخ ۶ لغایت ۱۲ اسفندماه فعال می‌شود تا امکان ثبت نام جدید و ویرایش خودرو انتخابی را برای جانبازان عزیز فراهم می‌آورد.

جانبازان ۷۰ درصد ویژه در روزهای ۶ و ۷ اسفندماه قادر به ثبت نام و ویرایش خودرو انتخابی خود هستند، حال آنکه روزهای تعیین‌شده برای سایر جانبازان ۷۰ درصد ۸ و ۹ اسفندماه است. جانبازان ۵۰ الی ۶۹ درصد نیز در روزهای ۱۰ الی ۱۲ اسفندماه می‌توانند به سیستم یکپارچه عرضه خودرو وارداتی برای جانبازان به نشانی janbazan.saleauto.ir مراجعه کرده و برای ثبت نام یا ویرایش محصول انتخابی اقدام کنند.

با توجه به اصلاحیه انجام‌شده در آیین‌نامه اجرایی واردات خودرو برای جانبازان، سقف قیمت خودروها تغییر کرده و مدل‌های جدیدی در ویترین سامانه به چشم می‌خورند. لیست خودروهای عرضه‌شده برای جانبازان ویژه ۷۰ درصد را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ناگفته نماند که پیش ثبت نام فعلی تنها به منظور اطلاع نسبت به نوع درخواست و نیازسنجی خودروهای درخواستی جانبازان است. پس از پالایش، نحوه ثبت سفارش و عقد قرارداد با شرکت‌های واردکننده از طریق اطلاع‌رسانی به آگاهی کلیه جانبازان عزیز خواهد رسید.

جدول خودروهای قابل‌خرید برای جانبازان در اسفند ۱۴۰۲

نام برندمدل خودروسال تولید
فولکس واگناطلس۲۰۲۴
بی ام وX1 sDrive 20i۲۰۲۴
بی ام و220i گرن کوپه۲۰۲۴
بی ام وسدان 318i۲۰۲۴
تویوتاکمری هیبرید دیلوکس۲۰۲۳
تویوتاراوفور هیبرید فلگشیپ۲۰۲۳
مرسدس بنزکلاس B۲۰۲۴
مرسدس بنزC180۲۰۲۴
مرسدس بنزCLA 180۲۰۲۳
نیسانایکس تریل۲۰۲۴
فیات500X هیبرید۲۰۲۴

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد