موضوعات داغ

ارزش گمرکی سه مدل خودروی وارداتی GAC راساموتور اعلام شد + جدول اسفند 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

ارزش گمرکی سه مدل جدید خودروی وارداتی GAC راساموتور اعلام شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده این سه مدل شامل امکو، امپو و امزوم هستند که به ترتیب دارای ارزش گمرکی 19900، 18000 و 17500 یورو هستند.

ارزش گمرکی سه مدل خودروی وارداتی GAC راساموتور

خودرو ارزش گمرکی
جی ای سی امکو (Emkoo) 19,900 euro;
جی ای سی امپو (Empow) 18,000 euro;
جی ای سی امزوم (Emzoom) 17,500 euro;

مشخصات فنی جی ای سی امکو

خودروی جی ای سی امکو مجهز به موتور توربوشارژر چهار سیلندر 1.5 لیتری است که توان تولید 177 اسب بخار و گشتاور 270 نیوتن متر را دارد. این موتور همچنین از سیستم تزریق مستقیم سوخت بهره می‌برد که باعث افزایش راندمان آن شده است. قدرت تولید شده توسط این موتور از طریق گیربکس هفت دنده دوکلاچه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت خودروی امکو 6.95 ثانیه است و مصرف سوخت ترکیبی آن 7.3 لیتر بر 100 کیلومتر گزارش شده است. سیستم تعلیق جلو از نوع مک فرسون و عقب چند اتصاله مستقل است که ایمنی و راحتی سرنشینان را افزایش می‌دهد.

مشخصات فنی جی ای سی امزوم

موتور امزوم نیز همان توربوشارژر چهارسیلندر 1.5 لیتری است که توان 175 اسب بخاری و گشتاور 270 نیوتن متری تولید می‌کند. این موتور با گیربکس دوکلاچه 7 سرعته متصل است که عملکرد مناسبی برای شهر و بزرگراه فراهم می‌کند. نکته‌ی جالب در امزوم، وجود کیت صدای اگزوز است که صدای خوشایندی به اتومبیل می‌دهد.

مشخصات فنی جی ای سی امپو

موتور امپو نیز همان 1.5 لیتری توربوشارژر است، اما با توان 167 اسب بخار و گشتاور 270 نیوتن متر. سرعت صفر تا صد آن 7 ثانیه گزارش شده که برای یک خودروی در این کلاس بسیار مناسب است. قدرت از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. در مجموع این سه مدل جدید GAC با موتور قدرتمند و امکانات رانندگی مطلوب، گزینه‌های جذابی برای بازار ایران به حساب می‌آیند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد