موضوعات داغ

برگزیدگان رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو معرفی شدند

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو و صنایع وابسته در روز چهارشنبه دوم اسفند ماه سال 1402 در مرکز علمی کاربردی آمیکو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، در این رویداد 28 ایده توسط ایده پردازان ثبت و بعد از بررسی اولیه توسط گروه داوران متشکل از مدیران تحقیق و توسعه، تولید، کنترل کیفیت و فنی و مهندسی، تعداد 10 ایده جهت ارائه در روز نهایی انتخاب شد.

گفتنی است، مهندس علی اکبر علی پور رئیس مرکز علمی کاربردی آمیکو، دکتر گوهر رنجبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارس، مهندس سیمین خالصی مدرس مرکز علمی کاربردی آمیکو و مهندس مقداد قنبرزاده مدرس مرکز علمی کاربردی آمیکو مسئولیت داوری این دوره از رویداد استارت آپی فناوری های نوین در صنعت خودرو را بر عهده داشتند.

برگزیدگان رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو معرفی شدند

بعد از ارائه ایده های منتخب، مطابق نظر داوران حاضر در این رویداد، تعداد 5 ایده به عنوان طرح های برتر معرفی و برگزیدگان هدایای خود را دریافت کردند.

بر این اساس، مهران مسلمی و آتوسا ناصر با ایده «جعبه سیاه خودرو» رتبه اول این رویداد را از آن خود کردند. همچنین الهه نشاط، با ثبت ایده «بررسی جریان یون در یک موتور PCCI» به همراه سبحان مرات با ایده «ایربگ پوشیدنی برای راکب وسایل نقلیه موتوری» به صورت مشترک رتبه دوم را از آن خود کردند. مقام سوم این دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک به سعید عظیمی برای ایده «کربن فعال برای کاهش آلایندگی خودرو» و روشن فرزین برای ایده «تولید هیدروژن با استفاده از سلول خورشیدی» رسید.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد