موضوعات داغ

نیسان قشقایی 2024 به صورت رسمی معرفی شد + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نیسان قشقایی جدید طراحی به روز و جسورانه‌ای دریافت کرده است تا با مدل الکتریکی آریا همخوانی داشته باشد، بازدهی آن را افزایش دهد و موقعیت آن را به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای اروپا تضمین کند.

این کراس‌اوور خانوادگی که در سال 2022 پرفروش‌ترین خودرو بریتانیا و در سال 2023 دومین خودرو پرفروش بود، با خطوط تیزتر و چهره‌ای تهاجمی جدید که از کلاه‌خودهای سامورایی ژاپنی الهام گرفته شده، بازطراحی شده است.

چراغ‌های جلو و چراغ‌های روز به سه بخش مجزا تقسیم شده‌اند، چراغ‌های روز مانند شاخ‌ها در بالای پروژکتورهای جدید "چشم" قرار گرفته‌اند.

عقب خودرو نیز مجهز به چراغ‌های ال ای دی جدید است که طراحی آنها با چراغ‌های جلو هماهنگ شده است. سپر عقب نیز برای ظاهری ورزشی‌تر بازطراحی شده است.

هدف فنی از این بروزرسانی، بهبود بازدهی و کاهش صدا در سرعت‌های بالا بود. شیشه‌ها ضخیم‌تر شده‌اند و طراحی جدید گفته می‌شود که صدای ناشی از باد را در سرعت‌های بالا کاهش می‌دهد.

نیسان قشقایی 2024

نیسان قشقایی 2024 همچنان فقط به صورت الکتریفایدشده ارائه می‌شود و می‌توان آن را با گزینه‌های موتور بنزینی 138 اسب بخار و 148 اسب بخار هیبریدی تناوبی یا 187 اسب بخار هیبرید کامل E-Power خریداری کرد.

در داخل، رایانه‌های مربوط به رابط‌های دیجیتال قشقایی برای افزایش کیفیت گرافیک و زمان پردازش به طور قابل توجهی ارتقا یافته‌اند.

رایانه سیستم سرگرمی اکنون چندین برابر قوی‌تر شده است، به طوری که در سطوح تریم بالاتر می‌توان از سیستم عامل Android Auto گوگل استفاده کرد. این بدان معناست که برخی از برنامه‌ها می‌توانند به صورت بومی بر روی سیستم اجرا شده و در صفحه نمایش پشت فرمان نیز نمایش داده شوند.

سیستم امنیتی نیسان قشقایی 2024 نیز ارتقا یافته است. اکنون می‌توان با اپلیکیشن Nissan Connect، موقعیت زنده خودرو را ردیابی کرد و در صورت سرقت، نیسان، شرکت‌های بیمه و مقامات را مطلع کرد.

فضای داخلی نیسان قشقایی 2024

نیسان همچنین خدمات اختیاری ردیابی از راه دور را ارائه می‌کند که به یک مرکز تماس اجازه می‌دهد در صورت لزوم با هماهنگی پلیس، خودرو را از راه دور متوقف کند.

قیمت نیسان قشقایی 2024 جدید هنگام آغاز پیش‌فروش در تابستان امسال اعلام خواهد شد. سطح تریم ارزان قیمت Visia حذف شده است، بنابراین قیمت پایه آن قطعاً از 27 هزار پوند بیشتر خواهد بود، اما انتظار می‌رود سایر تریم‌ها با مدل‌های فعلی همخوانی داشته باشند.

یک سطح تریم جدید به نام N-Design با کابین الکانتارا اضافه شده و در کنار تریم Tekna که در حال حاضر از 34،445 پوند آغاز می‌شود، قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد