موضوعات داغ

هیوندای کونا 2024 در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شد + جدول قیمت اردیبهشت 1403

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با توجه به اطلاعیه شماره 14 عرضه خودروهای وارداتی از سوی سامانه یکپارچه عرضه خودرو، شرکت تجارت و پشتیبانی کرمان خودرو (KTL) قصد دارد تا خودروی هیوندای کونا را با قیمت قطعی 20,496,600,000 ریال در مبادی ورودی به متقاضیان عرضه نماید. این مبلغ صرفاً شامل قیمت خودرو در مبادی ورودی می‌شود و هزینه‌های دیگری نظیر بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره‌گذاری، اسقاط خودروی فرسوده و کرایه حمل نیز باید به آن اضافه گردد.

جدول قیمت هیوندای کونا 2024 در سامانه یکپارچه خودرو

ردیف نام شرکت نشان تجاری مدل قیمت فروش قطعی درمبادی ورودی به ریال
1 تجارت و پشتیبانی کرمان خودرو Hyundai Kona 20,496,600,000

مطابق با اطلاعیه منتشر شده، سامانه یکپارچه عرضه خودرو از روز دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 تا ساعت 23:59 روز چهارشنبه 26 اردیبهشت همین ماه، صرفاً جهت انتخاب خودروهای مندرج در جداول اعلامی باز خواهد بود. این امکان فقط برای متقاضیانی فراهم است که در اسفند 1401 در سامانه ثبت‌نام کرده و حساب خود را بلوکه نموده‌اند. ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود.

واردکنندگان موظفند با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو نسبت به دریافت وجه از مشتریان و تحویل خودرو اقدام نمایند. در صورت تأخیر در تحویل، قراردادهای منعقده مشمول جرایم مندرج در آیین‌نامه خواهند شد. تخصیص خودرو در این مرحله بر اساس رتبه ثبت‌نامی قبل متقاضی و اولویت انتخابی خودرو صورت می‌گیرد.

علاوه بر هیوندای کونا، خودروهای دیگری نیز با قیمت‌های علی‌الحساب یا قطعی در مبادی ورودی به متقاضیان عرضه خواهند شد. اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

هیوندای کونا 2024

معرفی هیوندای کونا 2024

هیوندای کونا که نخستین بار در سال 2017 در کره جنوبی معرفی شد، اکنون با ظاهر و امکانات متحول شده‌ای در آمریکا عرضه می‌گردد. طراحان هیوندای ابتدا روی مدل الکتریکی کونا 2024 متمرکز شدند و سپس این طراحی را به سایر نسخه‌ها از جمله احتراقی، هیبریدی و N لاین تسری دادند.

بخش جلویی همه مدل‌ها دارای یک نوار نورانی باریک در لبه کاپوت است و چراغ‌های جلو در گوشه‌های بیرونی و زیر این نوار قرار گرفته‌اند. نمای جانبی نیز در بیشتر مدل‌ها مشترک است اما نسخه N لاین و الکتریکی فاقد گلگیرهای برآمده هستند. بخش عقب نیز دارای نوار نورانی و چراغ‌های عقب در گوشه بیرونی است. ابعاد کونا 2024 نسبت به نسل قبلی افزایش یافته است.

در کابین، دو نمایشگر 12.3 اینچی در قاب واحدی تعبیه شده و امکانات جدیدی از جمله حافظه صندلی، شارژر بی‌سیم و پشتیبانی از NFC ارائه می‌گردد. نسخه‌های احتراقی دارای پیشرانه 2 لیتری یا 1.6 لیتری توربوشارژ هستند و نسخه هیبریدی نیز مجهز به پیشرانه 1.6 لیتری درون‌سوز همراه موتور برقی 139 اسب بخار است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد